Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tlak pod koleny - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Tlak pod koleny

Tlak pod koleny

Martin82
Martin82  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,
loni v lete jsem z niceho nic zacal citit tlak jakoby pod koleny na predni casti kolen.Zacalo to z niceho nic na obou kolenou zaroven (nemel jsem zadny uraz,pad nebo neco podobneho). Kolena me nijak nebolela (pichani atd) ale neprijemny pocit tlaku pretrvalval-bez potizi jsem jezdil na kole,plaval, dokonce i behal. Po cca mesici a pul problemy zmizely. Pred 14 dny se ale zase ty same potize objevily-zase neprijemny tlak zepredu pod kolenem, ktery me nijak neomezuje pri sportu ani bezne chuzi (ze schodu,do schodu..), jeste jsem taky zjistil ze kdyz sedim a napinam a pokrcuji nohu tak mi v jiz zminovane predni casti lupe-ale neboli to. U lekare jsem zatim nebyl, je mi 26, let, hodne jezdim na kole a plavu. Co by to mohlo byt? Dekuji za odpoved Martin
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Vaše potíže jsou známy pod názvem Anterior knee pain, kde je celá řada možností a příčin postižení. S nějvětší pravděpodobností jde u Vás o možnost poruchy chrupavky pod čéškou. Odborné vyšetření vč. USG vyšetření je volbou doporučení.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
Martin82
Martin82  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dekuji za odpoved, k ortopedovi jsem se objednal uz minuly tyden,vim ze na internetu se to nevyresi, bohuzel cekaci doba je celkem dlouha...chtel jsem jen zhruba vedet na cem vlastne jsem...

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí