Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest holeně po plastice LCA - Koleno - plastika předního zkříženého vazu - Diskuze

Bolest holeně po plastice LCA

Bolest holeně po plastice LCA

JakubCm  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, jsem 5 dní po plastice předního zkříženého vazu. Koleno je docela nateklé ale rehabilitace probíhá celkem v klidu a bez problémů. Mám ale jiný problém to koleno mě ani tolik nebolí jako oblast mezi holenní kostí a lýkem z vnitřní strany nohy. Nejhorší to je když vstanu po delší době, tak to bolí opravdu moc. Chci se zeptat jestli to je příčinna toho, že mi někde v té oblasti odebírali tu šlachu čím nahrazovali ten vaz, a nebo to je nějaký zánět. Děkuji za odpovědi a případné rady. Jakub
rossi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 12 odpovědí
V pondělí jsem byl na plastice a mám stejný problém. Když sedím nebo ležím třeba jen 5 minut a stoupnu si, začne mě do nohy jít taková křečová bolest těžko se to popisuje a po cca 15 s to odezní. Asi je to normální.
honzasoucek  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Ja jsem na tom stejne. Doufam ze to brzo odezni
Ale bolest je to pekelna.

Reakce na honzasoucek

anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 11 odpovědí
dobrý den mám taky takový pocit,velký tlak v lýtku,nejde to ani popsat,prý se to pořád hojí,jsem 3tydny po operaci plastiky.

Reakce na anonym

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
pocit tlaku v lýtku může znamenat závažné cévní onemocnění - trombózu. Nelze podceňovat. Je nutné odborné vyšetření, bez odkladu.
prim. Moster, Revmacentrum

Reakce na Revmacentrum®

honzasoucek  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Ano bolest a tlak v lytku muze byt velky problem. To vsak neni muj pripad. Lytko mam mekke. Nebolestive. Jediny problem ktery mam je skutecne takova rezava bolest na holeni po kolenem, na vnitrni strane, jakoby mezi kosti a lytkem a to vzdy kdyz se postavim po nejake dobe co lezim. Po par minutach bolest pomine ale neni to nic prijemneho. Za jak dlouho vam to odeznelo? Da se proti tomu neco delat? Cviky, masti, apod. ? Diky predem za odpoved.

Reakce na honzasoucek

matýsek  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 4 odpovědí
Jsem rok a půl po plastice a na bolest, kterou popisujete si vzpomínám, bylo to dost nepříjemné a bála jsem se , že není něco v pořádku, ale mohu vás uklidnit, po čase se odešlo samo. Za jak dlouho to bylo, to už opravdu nevím, ale určitě to nebylo déle než 2 měsíce od operace.

Reakce na Revmacentrum®

Švec  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
Mám ten samý problém. Můžu nohu ledovat? Mám víc chodit nebo spíš ležet?
Švec  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, mám úplně stejný problém 5tý den po plastice. Ta bolest při vstání je obrovská. A noha mi i modrá.
Chtěl bych se zeptat jak to bylo dál? Zlepšilo se to? Co mám čekat?
Misak  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Já jsem 4 měsíce po plastice a stále se mi to stává bolest modrani a nestabilita a ještě k tomu bakerova cysta

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí