Bolest z kolene do lýtka po plastice LCA

Bolest z kolene do lýtka po plastice LCA

Lukáš23  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem 9 dní po plastice LCA. Přetrvává otok a přidala se bolest vycházející z kolene do lýtka po zadní straně. Noha je vlhká a studená. Bolesti jsou na stupnici do desíti stupeň 8. Mám snížené taktilní čití pod kolenem na laterální straně. Mohl by to být cévní problém ? Děkuji za odpověď Lukáš 23 let
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
okamžitě kontaktujte Vašeho lékaře nebo zdrav. zařízení. Opravdu může jít o nebezpečnou trombózu s nutností okamžitého zásahu. Sbalte se a nechte se okamžitě odvézt!
prim. Moster, Revmacentrum
Lukáš23  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, tak ještě ten den tj. 27.9 jsem navštívil nemocnici kvůli nesnesitelné bolesti v lýtku, tam mi bylo sděleno od pana doktora nebudu jmenovat, že mi nic není, že se v žádném případě o trombózu nejedná bez jakéhokoli ošetření a byl jsem poslán domů s aplikováním ketonalu a lékem na bolest na doma (xeforapid) 30tbl. á 8mg + injekce na ředění krve (fraxiparine)3 x 0.4mg, ještě mi příjde divné, že na příbalovém letáku u xeforapidu je psáno, že se nesmí užívat s léky na ředění krve, ale já nemám doktorát, takže o těchto věcech nerozhoduji. Dnes tj. 30.9, jsem byl po plastice LCA na kontrolu a vyndání stehů, a sdělil jsem doktorovi, jak mě stále i přes léky na bolest bolí lýtko s tím, že mám strach jestli nemám trombózu, tak mě pan doktor pro jistotu poslal na internu. Z interny jsem byl poslán na sono, kde mi byla zjištěna trombóza v lýtku ve 3 žilách. Mrzí mě, že první pan doktor neudělal dostatečná vyšetření k zjištění této diagnózy a jednal arogantně :(. Nejspíše, kdybych věřil prvnímu panu doktoru a na kontorle se o tom již nezmínil, tak to semnou mohlo špatně dopadnout. Nyní byla zahájena léčba a doufám, že vše dobře dopadne.

Reakce na Lukáš23

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
tak jste již zajištěn, bude to OK. Ať se dobře hojíte :-)
prim. Moster, Revmacentrum
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
nevypisujte po netu a ihned navštivte pracoviště, kde jste byl operován

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí