Otok lýtka a kotníku po ASK

Otok lýtka a kotníku po ASK

ververnik  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,je mi 59 let,koncem ledna tr.jsem podstoupila ASK po problému hromadění krve v koleni.Dg:gonarthrosis.Byla mi zjištěna artr.1V st. po nějakém čase mi oteklo lýtko i kotník.Ošetřující lékařka tvrdí,že koleno je po zákroku v pořádku tudíž krev se netvoří a na otok doporučila rehab.Jsem v půlce rehab.a otok je pořád stejný.Ani tablety ANAVENL+Aescin-Teva mi nepomáhaji.Prosím o radu jak tento otok ošetřit ppř.vyléčit.Děkuji za odpovědˇa moc zdravím Věra
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím
doporučuji se podrobit vyšetření cévnímu s možným podezřením na cévní trombózu.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
ververnik  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji tímto lékaři, ktarý odpovídal na můj dotaz ze dne 24.3. otok kolene a kotníku po ASK.V sočasné době ležím v nemocnici,po vyšetření SONO a krve s Dg.zánět žil a tedy nebezpečí vzniku trombozy.Byla mi nasazena antikoagulanční léčba a pobyt 1O dnů.Děkuji tímto moc za vámi přesně určenou diagnozu.Přeji hodně úspěchů v práci i životě.Věra
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím a přeji brzké uzdravení
prim. MUDr. René Moster, CSc.,
Revmacentrum
ververnik  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,pane primáři.Obracím se na vás a prosím opět o radu.Jak jsem dříve psala po hospitalizaci na inter.odd. jsem 3.4.byla propuštěna s diag.hluboká žil.tromboza v poplitea a berc.žildle doppler.nasadili mi léčbu Warfarinem a docházím k obv.lékařce.Byly mi doporučeny badáže nohy.Avšak po několika dnech mně koleno opět nateklo s bolestmi žil v podkolení.Nevím sama kde se opět obrátit s potížemi které jsem měla v samém začátku.Tj.krev v koleni a následná artroskopie,kde mi během operace opoměli zabandážovat lýtka nebo se hlásit o vyšetření na hematologii,kde jsem doposud nebyla.Víte pokud své lékařce neřeknu co potřebuji málokdy mě z vlastní iniciativy něco doporučí.Váš ohlas na mé problémy byl vždy věcný a naprosto přesný a za to vám patří můj upřímný obdiv a poděkováni.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
1. musíte mít hlídané faktory (Qick test či INR)při léčbě Warfarinem - kompetentní - interna či hematologie
2. otok kolena řeší ortopedie - možnost i krvácení při léčbě Warfarinem
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí