Příznaky prasknutí náhrady vazu

Příznaky prasknutí náhrady vazu

bibi17.1  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,mám dotaz,v červnu jsem byla na plastice př.kříž.vazu,včera jsem uklouzla,nasilím si ohla koleno,chodit mohu ale mám ho oteklé a pobolívá,bojím se jestli mě nepraskl štěp,můžete mě napsat jak to je když praskne?Může člověk na to došlápnout?Nebo mě nepraskl když mohu chodit?Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím, Bibi,
při násilném ohnutí kolenního klou u skutečně může dojít k prasknutí štěpu po plastice vazu kolenního kloubu, nebo může dojít k vytržení kotvící části. Vzhledem k tomu, že koleno oteklo, je podezření, že k této okolnosti mohlo dojít. I po této okolnosti je možné na kolenní kloub našlapovat. Doporučuji nyní odlehčit kolenní kloub chůzí o fr. holích, tak jako po operaci a co nejdříve navštívit operatéra k vyšetření.
faltus  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 11 odpovědí
DObrý den, bude třeba klinicky vše vyšetřit , štěp vydrží poměrně hodně, tak to snad dobře dopadne -)

bibi17.1  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,děkuji, dnes jsem volala svému lékaři a zítra tam mám přijet tak jsem zvědavá co a jak jsem si stím vyvedla.Koleno mám oteklé na dvouch místech na hoře vpravo a dole vlevo,tak tam mám snad jen vodu,doufám tedy,protože na další již 7 operaci nechci a bojím se už.
bibi17.1  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
dobrý večer,ještě jsem se chtěla chtěla zeptat zda také hraje roli že jsem byla už 6 operovaná na to koleno,tennkrát jsem po vykloubení chodila asi týden s doporučením že to mám rozchodit a tak jsem chodila,teprve pak jsem šla na operaci.Od té doby jsem velice opatrná a spíš se bojím cokoliv udělat,svaly na stehně nemám od roku 2000 mám psanou hzpotrofii stehna(pokud jsem to napsla špatně tak se omlouvám)Vím že je to vše špatně ale bojím se.

faltus  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 11 odpovědí
Dobrý den,

ten počet operací je opravdu vysoký, jste zřejmě trochu komplikovaný případ.Vše bude dobré, uvidíte-)
bibi17.1  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,opravdu to dobře dopadlo,mám si dělat obklady na ten otok,opravdu jsem se bála,ale je to dobrý,musím víc cvičit abych pořádně to koleno ohla.

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí