Únava a bolesti kloubů

Únava a bolesti kloubů

strnde  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den,
je mi 16 let, a před týdnem mě zčala bolet ruce a zápěstí a postupem me začali bolet nohy a kolena. A jsem unavená. Co to může být? Děkuji za odpověd
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
bolesti kloubů mohou být i poměrně banálním onemocnění př. při viróze, ale mohou být i signálem počínajícího závažného celkového onemocnění. Nepodceňujte váš stav a nechte se odborně vyšetřit.
marcee  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je mi 38 let. Nikdy jsem moc nesportovala, tak jen rekreačně. Posledních dobou mě začlo bolet koleno. Nemůžu se pořádně na nohu postavit. Zkoušela jsem si dát na to ibalginovou mast a obinadlo. Pomohlo to tak na pár hodin. Boli to pod kolenním kloubem. Co to může být. Chci je podotknout, že jsem neupadla ani se jinak nezranila. Děkuji za odpověď.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
ve Vašem věku se již mohou projevovat určité změny z opotřebení částí tzv. měkkého kolena - př. menisky, nebo i onemocnění kloubních chrupavek.
Odborné ortopedické vyšetření vč. ultrazvukového vyšetření, případně RTG, by mělo přinést odpověď na příčinu Vašich potíží a návrh léčby.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
apolena  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

taky je mi 38 a mám podobný problém. K mému údivu mi ortoped řekl, že se jedná o počínající osteoporózu a prý v mém věku je to naprosto normální. Do teď jsem myslela, že jsem ještě docela mladá:-))
Každopádně mi doporučil takhle v počátku užívat bylinný doplněk stravy na podporu chrupavek, kostí a kde co. Už po prvním měsíci se bolesti výrazně zmírnily a teď je mi fajn.
Jestli chcete, pošlu Vám víc informací na mail. (apolena3@gmail.com)

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
bolesti kloubů mohou mít příčinu různou, od banální virózy až po těžší onemocnění. Pokud by potíže přetrvávaly více jak týden, je nutné vyšetření nejlépe cestou praktického lékaře se základními odběry. Po té se řiďte radami Vašeho lékaře.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Alena Grmelová  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
hezký den,mám dotaz už asi měsíc mě bolí,záda,zápěstí,ruce,nohy,motá se mě hlava je to nepříjemné..taková celková unava.u doktora už mě je trapně jak jsem tam stále s tím stejným problémem,nevíte co to muže být?je mě 25 let děkuji

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí