Čekací doba na TEP kolene

Čekací doba na TEP kolene

majda  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den , mám jít na tot. endo. kolena, chtěla bych vědět jak dlouho se na tuto operaci čeká, můj ortopéd mi říkal, že až dva roky což mě neuvěřitelně rozhodilo. Taky jsem slyšela, že musím někoho uplatit nebo něco zaplatit, jinak budu stále předbíhaná a můžu čekat i několik let. Prosím napište mi jak to opravdu je, mám strach a ještě když máte pochyby o našem zdravotnictví tak to vám klidu nepřidá. Moc děkuji konečná
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
doporučil bych respektovat Vašeho lékaře a obrátit se s důvěrou na pracoviště, ke kterému Vás odesílá, případně na pracoviště ke kterému máte důvěru, dle Vašeho výběru. Zde se můžete informovat o operaci Vašeho kloubu, čekací době a na dalších detailech. Nedoporučoval bych se řídit mnohdy nekorektními informacemi z okolí.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov  |  Basic member  |  Přerov
  • 102 odpovědí
  • 1 Like
Mediální obraz zdravotnictví je o mnoho horší, než je realita. Neodpovídá také hodnotitelným parametrům. Endoproteza kolena je dosti drahá operace a čeká se na ni ve všech systémech, kde je všeobecné zdravotní pojištění široce dostupné pro všechy. Je to prostě daň za jiné výhody.
Poinformujte se například o situaci v Anglii.
Marie65
Marie65  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem zařazena do pořadníku na výměnu kolenních kloubů minim.délka je 4 roky v Městské nem. Ostrava. Trpím velikými bolestma Ibalgin už nezabírá, kontrola co půl roku, obstřik dipro+meso.
Mám naději v jiné nemocnici na kratší čekací dobu?
Děkuji za odpověď
Marie Šústková
marie.sustkova@seznam.cz
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
určitě ano. Čekací doby k plánovaným operacím umělých kloubních náhrad jsou různé. Vzhledem ke svobodné volbě lékaře můžete zvolit k Vaší léčbě kterékoli pracoviště v ČR podle Vašeho výběru.
prim. Moster, Revmacentrum / SurGal Clinic, Brno
JosefChaloupka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Most,Litoměřice se prý čeká dva roky.Bydlím V Lounech a čekám od května letošního roku.Je mi 62let,rád bych si ještě zajezdil na kole a zahrál volejbal.Děkuji.josef.chaloupka@seznam.cz
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
odkazuji na výše uvedené odpovědi na brzký termín implantace umělé kloubní náhrady. Na některých pracovištích lze pro Vás udělat operace do 3 měsíců.
prim. Moster, Revmacentrum / SurGal Clinic, Brno

Reakce na Revmacentrum®

Vladimíra  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, za tři měsíce a bez uplatku? Myslím že to se nyní jmenuje sponzorský dar.
Otázka tedy je: Operace placená zdravotní pojišťovnou do 3 měsíců?
Děkuji V. NEKONECNA
Rehabilitace - Mgr. Pavel Bajnárek  |  Basic member  |  Liberec
  • 105 odpovědí
  • 1 Like
Čekací doba na operace je někdy skutečně až dva roky - je to bohužel tak. K některým praktikám "změny pořadníku" těžko říct..

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí