Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak se pozná špatně srostlá zlomenina? - Konzervativní léčba úrazů - Diskuze

Jak se pozná špatně srostlá zlomenina?

Jak se pozná špatně srostlá zlomenina?

hoja  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Chtěl bych se zeptat jak se pozná špatně srostlá zlomenina ruky. děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Nejlépe je zlomenina kosti prokázána klasicky na RTG snímku, v případě nejistoty lze použít i jiné zcobrazovací techniky CT nebo magnetická rezonance (MR)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
hoja  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Ještě bych se chtěl zeptat jestli je normální že mě zlomenina občas trochu zabolí.Mám sádru sundanou asi jeden a půl měsíce, tak jestli je to v pořádku mebo mám s tím někam zajít. děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Soudím , že zlomenina občas zabolí, a bolest se může projevovat i po úplném zhojení na podkladě bioklimatických poruch - je to douhodobě známo. Jinak veškeré dotazy je nejlépe směrovat k odbornému lékaři, který Vás při léčbě zlomeniny sleduje a který je plně kompetentní rozhodovat o dalším postupu Vaší léčby.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX
kudmila  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den chtěla jsem se zeptat co se dělá se špatně srostlou zlomeninou?.....víte jednou mě srazilo auto ale nechtěla sem jít k doktorovi teď je to pár let a občas to bolí fakt hodně.....a tak jestli by to mohla bejt špatně srostlá zlomenina.....
Radek Mečíř  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrí večer,muj znamej měl v lese nehodu při práci a spadl.Po asi zhruba týdnu mě píše že ho bolí žebra a pálí ho leví bok.Nemůže jíst,prí to hned vydáví,nejsem sním v blízkém kontaktu,nechce si ode mne poradit,aby okamžitě,vyhledal lékařskou pomoc.Mysím,že ma zlomenná žebra a poraněnou plíci.Prosím hrozí mu nějaké nebezpečí skrz tu píci.Děkuji mnohokrát R.Mčíř.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí