Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest palce od ramene? - Obstřiky a punkce - Diskuze

Bolest palce od ramene?

Bolest palce od ramene?

macinka84  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobry den, v unoru me zacala bolet prava ruka u palce vystrelovalo mi to az do lokte casem az do ramene. V unoru jsem byla u dr ta me poslala na karpaly (vysledek ze priznaky odpovidaji ale vysetreni v poradku dana orteza na noc pro nocni brneni) pak jsem sla k ortopedovi ten diagnostikoval impingement syndrom a bursitida dal mi obstrik po kterem jsem mela ctyri dny bolesti a teploty od te doby marodim ( delam manualni praci) po 5 dnech bolesti lepsi skoro zadne, po te znova bolesti ale ten palec me bolel stale dokonce me zacal brnet pri urcitych ukonech jako je otevreni lahve, oblekani kalhot brani hrnicku, vzdy jen zabrnel ale az bolestive. Dalsi kontrola dan dalsi obstrik ale jiny (dolmina ) po kterem nemam takove bolesti jako po prvnim, dale injekce dolmina a vitaminu B12 do zadku5x kazde tri dny. Palec pana doktora nejak nezajimal pouze rekl ze kdyz to neprejde udelaji artroskopii ramene. Moje otazka zni muze ten palec souviset s tim ramenem nebo zanetem ? Rameno zatim o neco lepsi ale palec ne. Dekuji za odpoved

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí