Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest po obstřiku karpálu - Obstřiky a punkce - Diskuze

Bolest po obstřiku karpálu

Bolest po obstřiku karpálu

Timea  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,jsem 10 dnů po obstřiku karpálů a pořád je ruka velmi boletivá a prsy necitelné, je to v pořádku? Po návštěvě lékaře mi dal ruku do dlahy s tím,že to snad přejde,ale neví kdy.Ještě dodám,že ten obstřik byl druhý, první byl tři týdny před ním,jenže lékař mi napíchl nerv a tak po třech dnech sice bolest ustoupila ale brnění se stupnovalo.Děkuji za odpověd.
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, je to dlouhá doba na to aby byl takový problém, bylo by nutné dojít znovu k p. doktorovi ev meurolog. vyšetření jestli n ejdce o paresu nervu ev. ko EMG vyšetření kopal
Timea  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den pane doktore,já si taky myslím,že něco neni v pořádku,ale pan doktor mně objednal až na 23.8. a když jsem mu minulý týden volala ,prože bolest vůbec neustupuje mi řekli,že má dovolenou.Koupila jsem si prášky na spaní at se alespon trošku vyspím, ne že by to vyřešilo můj problém,ale jsem už opravdu vyčerpaná.Děkuji za odpověd,ale musím čekat co mi lékař řekne poked s tím nebude nic dělat pokusím se vyhledat primáře.Slobodová
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, to bude nejlepší dojít na konsultaci za prim. oddělení kopal
Timea  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den pane doktore,k panu primáři jsem se zatím nedostala,protože kdykoli jsem ho scháněla právě operoval a tak jsem včera zašla na oddělení a dozvěděla jsem se,že je na semináři a bude možná v pátek nebo spíš v pondělí.Byla tam paní doktorka a tak jsem ji požádala jestli mně může vyslechnout.Rekla at si sednu a počkám,seděla jsem na lůžkovém oddělení u stolu kde pacienti snídají a asi za dve a půl hodiny přišla a na té chodbě se mi podívala na ruku ,řekla že zavolá panu doktoru Hájkovi a poradí se co s tím dál.Za další hodinu a půl přišla přinesla zprávu o vyšetření, které vlastně opsala z poslední zprávy a řekla že mi odebere krev jestli tam není zánet.Tu krev mi opět odebrali na chodbě před zraky pacientů ,kteří bud chodili po chodbě nebo měli otevřené dveře do pokojů.Taky mi napsala recept na Nimesil a Diazepam a řekla,že výsledky krve budou až v pondělí ,ale může mi napsat antibiotika.To jsem odmítla předci nebudu brát antibiotika jen tak ,zeptala jsem se jestli by ty výsledky nemohli být už dnes hotové ,prý když počkám hodinu tak ano ,tak jsem počkala.Zánet tam není,tak až přijdu v ponělí a pan doktor Hájek mně bud pošle na ultrazvuk nebo se rozhodne pro operaci což by prý bylo nejlepší.Já ale v tomhle stavu operaci nechci myslím,že by se měli udělat něco at se mi vráti cit do ruky.T
Timea  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 3 odpovědí
Tak jsem zvědavá co bude v pondělí.Děkuji za Vaše odpovědi.Slobodová

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí