Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Otok po vykloubení kolene - Oteklé koleno - Diskuze

Otok po vykloubení kolene

Otok po vykloubení kolene

Petr  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,

včera se mi na fotbale při protahování vykloubilo koleno. Mám poměrně silný otok, je to pochopitelně bolestivé; u lékaře jsem byl a podle rentgenu mi bylo řečeno, že pokud se mi stav během měsíce výrazně zlepší, nebudu muset jít na operaci. Dočetl jsem se, že při těchto úrazech je dobré užívat Wobenzym. Co si o tom myslíte, máte nějaké konkrétní zkušenosti?

Předem Vám děkuji za odpověď,
Petr
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
máme pozitivní zkušenosti s aplikováním Fokusované rázové vlny, která podporuje regeneraci měkkých tkání, působí protizánětlivě a proti otoku (např. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX). Ve Vašem případě by bylo vhodné terapii zkombinovat i s přístrojovou lymfodrenáží (snížení otoku) a aplikace funkčního kinesiotapu (snížení otoku a fixace kolenního kloubu) + samozřejmě rehabilitace. Wobenzym jako doplněk léčby užívat můžete.
V případě zájmu o terapii nás můžete kontaktovat na XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
S pozdravem Bc. Anežka Šplíchalová