Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolestivá ztvrdlá kůže pod nehty - Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Diskuze

Bolestivá ztvrdlá kůže pod nehty

Bolestivá ztvrdlá kůže pod nehty

Katerina
Katerina  |  návštěvník  |  Zug
Dobry den,zhruba pet let mam opakujici se problem s nehty u palcu na nohou. Presto, ze chodim pravidelne, zhruba kazdych pet tydnu na podologii. Na vnitrni strane u obou palcu se mi v podelne drazce tvori pod nehty tvrda kuze, ktera je opravdu hodne hluboko. To mi zpusobuje neprijemnou bolest. Podolozka mi to pravidelne vyndava, nekdy je to tak hluboko, ze se ji nepodari odstranit vse. V takovem pripade mi to zacne hnisat a nastoupi bolesti, ze nemuzu ani chodit, mimochodem se nedostanu ani do bot. Cekame pak zhruba tri dny nez se to mirne zklidni, pak pokracuje v osetreni. Toto se opakuje temer kazdy mesic. Pravidelne osetruji misto specialnim olejem, vyzkousela jsem i vsechny druhy rovnatek, umelohmotne i kovove...vse bez uspechu. Chtela bych se zeptat, zda existuje jeste nejaka moznost, treba osetreni laserem, kdy se kuze v drazce nejak zmensi nebo neco podobneho. Mockrat dekuji.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,

Zkuste se v okolí porozhlédnout, zda někde v okolí neprovádí plastiku lůžka.

S pozdravem Frána
Jirka.cerna  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Mohu Vám dopoučit článek - http://www.esmina.cz/pravda-nebo-lez-vse-o-pedikure/ , chyba může být i ve běžné upravě, která hrotí problémy.

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí