Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Oteklé prsty na noze - Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Diskuze

Oteklé prsty na noze

Oteklé prsty na noze

Zuzka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den chtěla jsem poprosit o radu už šest týdnů nemůžu hýbat prsty u levé nohy.Mám ji i oteklou často pocit mravenčí ostrá pichlava bolest do prstů .Dělali mi MR nález plotny byl minimální i EMG . Stále nevím co to může způsobovat mohu Vás požádat o radu děkuji Macháčková
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý večer,
můžete prosím specifikovat přesněji nemožnost hýbat prsty? 0 hybnost ? záškub? . . .
Jste v péči internisty, případně diabetologa?
S pozdravem Frána
Zuzka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den, predem dekuji ze jste se mi oval.Hybat prsty nemohu dolu ani na horu a pri vysetreni neurologa jsem nesvedla tlak proti jeho dlani.Po celou dobu se nedokazu postavit na spicku.V klidnem stavu a v noci mam ostre krece-mravenceni a obcas nervove zaskuby a noha je oproti te druhe je otekla.Behem tech sesti tydnu se mi zda ze se to zhorsuje.Predem dekuji za radu Machackova
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Šenov
  • 38 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý večer, takže MRI min. nález a na EMG rovněž bez nálezu? A rtg nohy bylo? Po čem ty potíže vznikly. Nějaký úraz, třeba i menší jste neměla? Co odběry krve, byly provedeny?
Přeji krásný večer, s pozdravem Dr. K. Šochová.
Zuzka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer předem děkuji že jste se mi ozvala.Včera jsem byla na kontrole u neurologa výsledek na boriolozu je negativní stále ale neví příčinu co způsobily nehybnosti prstů posílá mě ještě na MR mozku rt.nohy ale ne.. nevím čím to je ale včera večer jsem tu nohu měla ledovou jako kdybych ji vyndala z mrazáku a po asi hodině jsem ji měla červenou utekloú a teplou a v posledních dní mě pod prsty ostře pícha a nemohla jsem siuz několik dní pořádně sednout a pak bolestně vstávat ten kořen S .jsem z toho nervózní že nevím co to způsobuje Předem děkuji za radu hezky večer Macháčková

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí