Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Šmajdání u dětí - Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Diskuze

Šmajdání u dětí

Šmajdání u dětí

Martina Mathauserova  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den,
mam sestileteho syna a uz od jeho ctyr let jsem si vsimla, ze smajda smerem dovnitr, jakoby nemel zadnou klenbu. Vsechny boty i backurky jsou sesmajdane smerem dovnitr. Vypada to obcas pri chuzi jako by mel nohy do x, ale to nema. Vytvari to jen dojem jak smajda. Kdyz byl o dva roky mladsi, tak jsem chtela, aby mel nejake zdravotnicke ortopedicke vlozky do bot presne dle jeho problemu. Jeho lekarka mi sdelila, ze je jeste brzy a ze se mu nozicka jeste bude tvarovat. Uz nechci na nic cekat.
Muzete mi prosim doporucit pracoviste, kde nebudu pri navsteve za to ze jsme prisli hradit nejake vetsi poplatky. Budu klidnejsi, kdyz navstivime odborneho lekare v tomto oboru.
Bydlime kousek od Rican v Mukarove, ale v Ricanech jsem zadnou podologii nenasla. Samozrejme neni problem jet do Prahy. Hlavne, kdyz bude syn mit, co potrebuje.
Moc dekuji za odpoved ci radu. Martina Mathauserova
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den p. Mathauserova,
v našem zařízení provádíme podiatrické vyšetření. Sídlíme v Praze na Modřanech.
Pokud budete chtít využít naše služby, můžete nás kontaktovat.

S pozdravem Mgr. Frána
XXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí