Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Výrustky na noze od bruslení - Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Diskuze

Výrustky na noze od bruslení

Výrustky na noze od bruslení

Kuzy  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám výrustek pod kotníkem a u malíčku. Rentgen ani sonografie nic neukázal, řekli mi, že není možné s tím nic dělat, mám to nejspíše z bruslí. Bojím se, že mě to začne více omezovat, nevíte co s tím?? :(
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, bruslíte profesionálně? Předpokládám, že po sezóně obtíže mizí. S pozdravem Frána XXXXXXXXXXXX
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, "výrustky" vznikají zpravidla tam, kde jsou měkké tkáně dlouhodobě přetěžovány. V rámci řešení problému bych Vám doporučila vyhledat fyzioterapeuta, který provedením komplexního kineziologického rozboru zjistí, jak funguje svalová souhra, přítomnost konkrétních dysbalancí a následně Vám poradí s cvičením, které bude problém kompenzovat. V rámci sportování lze ošetřit namáhané místo také funkčním kineziotapem, nicméně se na rozdíl od cílené fyzioterapie jedná spíše o podpůrné řešení. Pokud bychom mohli být nápomoci, neváhejte mne kontaktovat. Hana Řezníčková, FYZIOklinika
Kuzy  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, děkuji za odpověď, určitě vyhledám fyzioterapeuta, popřípadě bych vás kontaktoval, ještě jednou děkuji, mějte se hezky.

Steh. Š.

Reakce na Kuzy

FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Krásný den i Vám.
Se srdečným pozdravem, Hana Řezníčková, FYZIOklinika

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí