Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kryoterapie a roztroušená skleróza - Kryoterapie, Kryosauna - léčba chladem - Diskuze

Kryoterapie a roztroušená skleróza

Kryoterapie a roztroušená skleróza

skritek  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je kryoterapie vhodná pro léčbu roztroušené sklerózy. O mé RS vím již 5let a 3 rokem jsem léčena Copaxone injekcemi ve FN Motol. Zatím nemám žádné vážné zdravotní problémy, akorát nyní jsem měla slabě ochrnutu pravou část těla. Chci pro léčbu udělat ještě něco více než jen brát léky a injekce. Myslíte,že bych kryoterapii mohla podstoupit? Pomohlo by mi to? Předem děkuji za odpověď. Oktábcová
cosentina  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, na strankach beskydskeho polaria uvadi mezi indikacemi take roztrousenou sklerozu - viz http://www.brc.cz/kryokomora-polarium/indikace/
Pro podrobnejsi informace doporucuji obratit se jednak na lekare pracujiciho v polariu a dale na sveho lekare, ktery posoudi, zda je pro Vas kryoterapie vhodna.

S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

metro 16.10.2016
Spokojený/á

Po plastice kolenního křížového vazu jsem se nemohl dostat zpět do formy. Jelikož jsem prof. sportovec ( basketbal ), bylo to pro mne zcela zásadní. Dllouho jsem zkoušel různé léčebné procedury. Pak jsem se přes známého ... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí