Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kryoterapie a výhřez plotének - Kryoterapie, Kryosauna - léčba chladem - Diskuze

Kryoterapie a výhřez plotének

Kryoterapie a výhřez plotének

anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Je kryoterapie vhodná při částečném výhřezu páteřních plotének (4. a 5. křížový obratel) a může nějak pomoci při léčení tohoto stavu? Děkuji. Linda
Libor  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, nelze to ric na 100%, ale kryo by spise mohlo byt uzitecne, pokud nedojde k tepelnemu soku (ke stazeni svalstva). Chlad stahuje svaly, a dochazi tak vetsi kompresy mezipobratlových plotenek, ale na druhou stranu dojde k vyraznemu zrychleni metabolismu a naslednemu uvloneni svalstva. Tento zrychlený metabolismus napomaha vtrebavani vyhrezleho rosolu, ktery drazdi nerv. Obecne jako doplnek se to vyzkouset da. Urcite bych dale doporucil k rehabilitaci lokalni mazani např. alpa kostivalova ci hrebicek, tez zlepsi lokalni regeneraci a vnitrne byliny na zrychleni metabolismu. Preji brzke uzdraveni, Libor Koutny, maser a praktik alternativni mediciny poh.aparatu
EvaS  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
zaujala mě Vaše odpověď a chtěla jsem se zeptat. Jaké byliny jsou na zrychlení metabolismu? Děkuji, Eva

Související recenze a zkušenosti

metro 16.10.2016
Spokojený/á

Po plastice kolenního křížového vazu jsem se nemohl dostat zpět do formy. Jelikož jsem prof. sportovec ( basketbal ), bylo to pro mne zcela zásadní. Dllouho jsem zkoušel různé léčebné procedury. Pak jsem se přes známého ... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí