Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti po aplikaci rázové vlny - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Bolesti po aplikaci rázové vlny

Bolesti po aplikaci rázové vlny

Hanka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.Včera jsem byla na první aplikaci rázovou vlnou.Rázová vlna byla aplikována na impingment syndrom rameme.Spoléhala jsem na to,že bolesti ustoupí,ale ono je to naopak,dnes se bolest s omezením pohybu ještě zhoršila.Je toto běžný průběh?Děkuji za odpověď Hanka
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
aplikace rázové vlny opravdu může dočasně stav zhoršit. Je to účinná metoda a může být krátkodobé podráždění, Účinek rázové vlny se zpravidla projeví až po 4-5 týdnech. Doporučuji krizové období zhoršení zmírnit podáním protizánětlivých preparátů.
prim. Moster, Revmacentrum / Centrum rázové vlny ESWT
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Šenov
  • 38 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den,
po aplikaci rázové vlny bohužel může dojít i ke zhoršení potíží, buď v den aplikace, nebo třetí den (ale i do třetího dne). Své pacienty na tuto záležitost předem upozorňuji a doporučuji, aby s tím počítali při plánování práce nebo jiných aktivit a aby event. s sebou měli léky proti bolesti.
Myslím, že se nemáte čeho obávat, rameno zkuste nechat dnes spíše v klidu, vemte si něco od bolesti, zítra už to bude mnohem lepší...
Rázová vlna je opravdu velmi účinná metoda, jen musíte vydržet.
Přeji krásný den, s pozdravem Dr. K. Šochová.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí