Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba ledvinových kamenů - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Léčba ledvinových kamenů

Léčba ledvinových kamenů

olgar  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
- rozruseni litolapaxií rázovou vlnou. Co mě čeká a můzu po vykonu očekávat, zvládnu to sama?
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
lithotrypsí - se rozbijí ledvinové kameny bez operace - to je přece úspěch. Trochu to bolí, ale vydržíte, ne ? Po výkonu můžete dělat všechno. Hlavně hodně pít, ať se rozmělněné kameny vyplaví
prim. Moster, Revmacentrum
olgar  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpově´d. Obávám se poškození ledviny a taky, že jdu na výkon v nedobrém fyzickém stavu. Olgar

Reakce na olgar

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
pokud je mi známo, ledvina by působením rázové vlny neměla být poškozena.
prim. Moster, Revmacentrum
svoblad  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Mám kámen cca 7mm v dolní části levé ledviny. Po absolvování dvou pokusů o rozbití rázovou vlnou je stav stále stejný. Jakou mám prognózu do budoucna?
Jak se takový kámen odstraňuje?
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
to je otázka nejspíše pro urologa - z mých znalostí : stažení kamene kličkou přes moč. měchýř, rozbití ultrazvukem punkcí, op. odstranění otevřeně.
prim. Moster, Revmacentrum

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí