Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Rázová vlna a kojení - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Rázová vlna a kojení

Rázová vlna a kojení

Aleson  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den, lékař mi ultrazvukem zjistil pod kotníkem jednak zánět šlachy a dále cca 3 mm kalcifikaci při peron. šlaše. Byla mi doporučena léčba zvápeněliny rázovou vlnou. Chtěla jsem se zeptat, zda je skutečně kontraindikací kojení miminka, jak mi sdělila lékařka. Noha mě již nebolí, ráda bych zase začala běhat, rovněž mám v plánu miminko minimálně jěště půl roku kojit. Jaké jsou moje možnosti. Mohu běhat i přesto, že tam mám tento nález.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
rázová vlna a kojení se nevylučuje. Informace Vaší lékařky je zcela mylná.
prim. Moster, Revmacentrum
Bc. Václav Kovalovský  |  Basic member  |  České Budějovice
  • 99 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
kojení určitě není kontraindikováno, spíše ošetření rázovou vlnou v těhotenstvní na oblast pánve. Ve Vašem případě se bát nemusíte.
Pokud Vás noha nebolí, zkusil bych jí normálně zatěžovat a kdyby to nešlo, tak bych to rázovou vlnou určitě řešil, dá se to efektivně vyřešit.
Bc. Kovalovský - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí