Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Odstranění patní ostruhy - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Odstranění patní ostruhy

Odstranění patní ostruhy

monika  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Jak je možné se u vás objednat na odstranění ostruhy na patě?Je nutné mít doporučení obvodního lékaře?Kolik celý zákrok stojí?Děkuji za odpověď
Ortopedie Zlín  |  Basic member  |  Zlín, Slavičín
  • 20 odpovědí
Ošetření ráz. vlnou je zákrok plně hrazený pacientem, takže doporučení od obv.lékaře mít nemusíte.

U nás ve Zlíně máme k disposici orig. generátor fy. HMT,dostatčně silný, zákrok se tedy provádí jednorázově, cena zákroku činí 4.000,-Kč.Odstranění ostruhy na patě je jedna z nejčastějcích indikací této metody, úspěšnost je přes 9O%.Objednat se můžete v ordinaci tel.577437149 vždy Út.Stř,.Pá dopoledne, ev. přes e mail: krejci@ortopediezlin. cz

S podzravem milan krejčí
radan  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Vážená Moniko,
s bolestivou patní ostruhou mám své letité zkušenosti. Nepomohl mi ani ultrazvuk, ani laser, ba ani opakovaná nízkotlaká rázová vlna / po 24 aplikacích efekt nulový/. Pak jsem absolvoval jeden zákrok vysokotlakou
rázovou vlnou EvoTron v Praze 6 u Dr. Kociána a již dva a půl roku jsem bez potíží. Má ten samý přístroj jako Dr. Krejčí. I cenově je to stejné.
Přeji hodně štěstí a brzké uzdravení.
AMARYLLIS  |  Basic member  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den, zajisté je možné se u nás objednat k ošetření patní ostruhy.Nebudete potřebovat doporučení od svého PL, požádám však přinést sebou závěr ortopeda nebo RTG nález paty. V našem centru stojí 1 ošetření 600 Kč pro ošetření obou nohou. Objednejte se prosím sms-kou na tel.čísle 777 8 444 92 nebo cestou emailu na info@amaryllis.cz Příjemný večer, centrum Amaryllis.
Xxxxx  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Je zajímavé že kamarád z Č.Budějovic byl na rázové vlně a neplatil ani korunu
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
ostruha patní kosti je velmi obtěžující onemocnění díky vadnému
nášlapu při plochonží ev. po úrazu paty. s rv mám velmi dobré zkušenosti a asi u 8o proc případů dojde k odstranění bolestí,je nutno však řešit i nášlap pomocí indiv. ortop. vložek po plantograf. vyšetření. kopal
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
zdravím,
rázovou vlnou se ostruha na pate neodstraní, ale odstraní se zánět, který je bolestivý. Spousta lidí s kostní ostruhou chodí bez bolesti, ale neví o ní. Teprve až vznikne zánět kolem ostruhy, řeší se. Ostruhu patní lze řešit radiální či fokusovanou rázovou vlnou, dle výběru a doporučení vyšetřujícího lékaře. Bližší viz : XXXXXXXXXXXXXXXXX, k nahlédnutí i ceník. V případě zájmu se objednejte telefonicky.
prim. Moster, Revmacentrum
prduch  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Chtěla bych si dát odstranit patní ostruhu. Jsem po dvojí neúspěšné aplikaci depomadrol + mesokain v rozmezí 6 týdnů. Poslední aplikace byla 9. 5. 2012. Prosím o radu, kam bych se měla obrátit k objednání léčby rázovou vlnou.
Děkuji

Vlasta JUNKOVÁ
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
v terapii patní ostruhy pomocí rázové vlny máme dobré zkušenosti. Objednání je k nám rychlé - můžete jej provést sama přes web, nebo telefonicky či emailem.

Přeji brzké uzdravení, Mgr. Iva Bílková
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Reakce na FYZIOklinika s.r.o.

dafhne  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
asi 5 let me trapi patni ostruhy a zadna terapie nezabira.razova vlna neskutecne boli a rtg zareni jsem jiz vycerpala.nevim si dal rady,omezuje me to v pohybu,prisla jsem o zamestnani,pribrala 20kg....jsem zoufala!zimu prezivam v gumovych pantoflich.kdo mi pomuze,poradi?

Reakce na dafhne

MUDr. Dalibor Zeman  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Říčany
  • 24 odpovědí
Dobrý den,

problém patních ostruh dokážeme řešit, objednejte se,
více informací na www.klouby.com

S pozdravem
MUDr. Dalibor Zemanm
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Šenov
  • 38 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den,
v našem NZZ Rehabilitačním centru máme v případech pacientů u patních ostruh velmi dobré zkušenosti a výsledky při léčbě Rázovou vlnou, mohu rozhodně doporučit... Záleží ovšem také na senzitivitě /citlivosti/ pacienta... Pouze upozorňuji,že terapii Rázovou vlnou nehradí zdravotní pojišťovny... V některých případech je také vhodná kombinace s indiv. ortoped. vložkami... Objednat se můžete telefonicky nebo elektronicky prostřednictvím našich web stránek XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

S pozdravem, MUDr. Kateřina Šochová
NZZ Rehabilitační centrum Šenov
Tel: XXXXXXXXX , XXXXXXXXX
Klinika plastické chirurgie PEM  |  Basic member  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 1 Like
Vážená paní Junková, na naší klinice terapie pomocí rázové vlny s úspěchem provádíme. V případě zájmu se objednejte na tel. číslo 235 313 661 nebo 604243249.
S pozdravem
Jana Rambousková, ředitelka Lékařského centra PEM, Ruzyňská 26, Praha 6
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
V nší mabulkanci možno aplikaci ráz. vlnou aplikovat l sezení 4OOKč nutno asi 4-5 sezení po týdnu
Možno obj. XXXXXXXXXXXXXXXXX
Medical Institut Plzeň  |  Basic member  |  Plzeň
  • 7 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
akutní a chronické bolesti paty včetně ostruhy patní kosti léčíme rázovou vlnou. Na základě konzultace s naší fyzioterapeutkou by Vám bylo sděleno, kolikrát je třeba se na léčbu dostavit. Tato konzultace je zdarma. Jedno ošetření stojí od 250 Kč. V případě dotazů, prosíme, volejte XXXXXXXXXXX. Doporučení obvodního lékaře mít s sebou můžete, ale nemusíte. Léčbu bolestí rázovou vlnou provádí Medical Institut Plzeň v prostorách Salonu Andělské Krásy, B.Smetany 6.
Jlm  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Prosím o telefon na objednání děkuji
angelika1969  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,mám prozbu,ráda bych věděla zda existuje odstranění ostruhy na trvalo a jak moc je to bolestné?trpím tím od mých 40ti let a to mi je už 44....po procedůrách jako je vodní masáže a elektroléčba,jsem měla asi jeden rok pokoj,ale začalo to na novo...dělám v zemědělství a práce je dost těžká,tak že když příjdu domů a sednu si ,už nemůžu stoupnout.Prosím poradte mi at se toho už zbavím...děkuji Pastorková

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí