Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Lymfodrenáž a silná lýtka - Lymfatické masáže, Lymfodrenáž - Diskuze

Lymfodrenáž a silná lýtka

Lymfodrenáž a silná lýtka

jessy  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
dobrý den, měřím 178 cm a na svoji postavu mám silná lýtka, přes nejsilnější místo mám 40 cm. I mamka a sestra mají silnější lýtka, ale já jsem nejhubenější a mám je nejširší a navíc mám jen 22% tuku v těle, pomohla by mi lymfodrenáž trochu lýtka zeštíhlit?
Rehabilitace - Mgr. Pavel Bajnárek  |  Basic member  |  Liberec
  • 105 odpovědí
  • 1 Like
Lymfodrenáž se používá u lymfatických otoků i v případech obezity. Bylo by lepší konzultovat vše s lékařem - nejlépe lymfologem, aby zhodnotil Váš celkový stav a lymfodrenáž jednoznačně indikoval. Při některých onemocněních je lymfodrenáž zakázaná.
jessy  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
díky moc za radu
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Basic member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 25 odpovědí
  • 66 Likes
Dobrý den,

co se týče redukce tukové tkáně v oblasti lýtek, vynikající výsledky dosahujeme díky přístrojům radiofrekvence a estetické rázové vlny. Tímto Vás zvu na bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde Vám přístroje rádi představíme. Po každém ošetření je součástí ještě přístrojová lymfodrenáž.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Doktor ve Vašem okolí