Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Lymfodrenáž a hyperfunkce štítné žlázy - Lymfatické masáže, Lymfodrenáž - Diskuze

Lymfodrenáž a hyperfunkce štítné žlázy

Lymfodrenáž a hyperfunkce štítné žlázy

Nika  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, praktickým lékařem mi byla doporučována lymfodrenáž,ale v kontraindikacích jsem četla,že ji nesmí podstoupit lidé s hyperfunkcí štítné žl. Já sice nemám hyperfunkci,ale léčím se na 2 malé uzlíky štítné žl. a užívám letrox 50 jakoby jako udržovací léčbu ( Krevní testy hormonů v normě), tak jsem se chtěla zeptat,zda mi v takovém případě nebrání onemocnění masáž podstoupit, když se nejedná o hyperfunkci.Lékař mě doporučil se zeptat lékaře toto ošetření provádějící. Předem moc děkuji na dotaz.
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s.  |  Basic member  |  Benešov, Vlašim
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
záleží na diagnose,pro kterou Vám byla lymfodrenážní terapie doporučena.
Při dysfunkci štítné žlázy,pokud jste léčena a stav je kompenzován a stabilizován,můžete lymfodrenáže horních nebo dolních končetin podstoupit.

MUDr.M.Mohylová
Rehabilitační oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Doktor ve Vašem okolí