Šrouby v koleni a magnetoterapie

Šrouby v koleni a magnetoterapie

Lampa  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, jsem půl roku po plastice předního zkříženého vazu, v koleni mám po operaci trvale dva titanové šrouby, je v tomto případě možné, při rehabilitaci, použít magnetoterapii? Děkuji za odpověď.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
v kolenním kloubu se většinou užívá jeden titanový šroub a jeden vstřebatelný, což ale není nijak důležité. Odpověď na Vaši otázku zní: pokud je materiál nevodiv. může se magnetoterapie využít - tuto informaci vám poskytne operatér.
S pozdravem Frána
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Šenov
  • 38 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den, naprosto souhlasím s Bc. Fránou... Magnetoterapii je možné použít, ale přistupujeme k jejímu předepsání vždy individuálně. Důležitější je cvičení pod vedením zkušeného fyzioterapeuta... S pozdravem Dr. K. Šochová.

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí