Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ozonoterapie a výhřez ploténky - Ozonoterapie - Diskuze

Ozonoterapie a výhřez ploténky

Ozonoterapie a výhřez ploténky

John  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat, zda pusobí ozonoterapie i na vyhřehnutou ploténku akolikrát by se měla absolvovat.
Děkuji s přáním hezkého dne. H.
MUDr. Milan Veselý  |  Basic member  |  Chirurgie
  • 5 odpovědí
Ano , ale musí se ozon aplikovat lokálně bud na slepo a nebo pod CT

www.srt.cz
John  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za odpověď.
Za jak dlouhou dobu po aplikaci se dostaví účinek?
Děkuji H.

Reakce na John

MUDr. Milan Veselý  |  Basic member  |  Chirurgie
  • 5 odpovědí
Zdravím,
někdy hned ale většinou je potřeba 3-5X
Veselý
www.srt.cz

Reakce na MUDr. Milan Veselý

Majka  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na léčbu vyhřezlé plotýnky ozonovou injekcí. Maminka (77) trpí vyhřezlou plotýnkou asi půl roku. Má bolesti a problémy s chůzí. Bere prášky na bolest, absolvovala kapačky, rehabilitace, cvičení, ale nic nepomáhá.
Na poslední kontrole jí pani doktorka nabídla léčbu ozonovou injekcí, která se aplikuje pod CT. Maminka se objednala, ale nedostala žádné informace, takže neví, co to obnáší. Prosím, napište mi jak aplikace injekce probíhá, jak dlouho to trvá, na co se má pacient připravit a jaké máte s touto metodou zkušenosti.
Moc Vám předem děkuji za odpověď.
Majka
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den pane doktore ,mám velké bolesti nemůžu v noci spát ,podle magnetické resonance mám vyhřezlou ploténku a zúžený kanál omlouvám se za možná nesprávné výrazy.Chodím do centra bolesti a dostávám spoustu léků které mně úpně oblbují ,stejně se v noci probouzím několikrát a musím sedět v křesle .A ve dne pospávám a jsem s toho unavená a navíc nevidím s toho žádné východisko .Chtěla jsem vás poprosit o radu a taky jestli bych nemohla k v ám chodit ,taky kolik to stojí a kolikrát bych musela přijít .Předem vám děkuji a zdravím Tománková
PEPA  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
na jaře mi vyhřezla plotýnka, tak jsem po doporučení lékaře navštívil fizioerapeuta, který mi vše vysvětli a ukázal na modelu páteře, ńaučil mě cvičit cviky pro zasunutí plotýnky, takže žádné léky ale správné držení těla. hned druhý den po první návštěvě a cvičení se mi znatelně ulevilo a po třech nedělích bolest úplně zmizela.worsch@podborany.net
macek  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
mám zúžený míšní kanál v obl C4 C5 - je vhodná ozonová léčba ? Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravíim,
ozonoterapie nemůže být efektivní, pokud je zůžení mišního kanálu způsobeno kostními strukturami.
Prim. Moster, Revmacentrum

Reakce na Revmacentrum®

anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Pane primáři děkuji vám za odpověď, bohužel zůžení způsobené kostními strukturami je můj případ ,tak že zase mi padla jedna naděje ,přesto děkuji Tománková
macek  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Mám zúžený míšní kaqnál na dvou místech - největší problém je bolest jdoucí nyní už do obou dol.končetin - je vhodná ozonoterapie ? a jak častá ? Děkuji
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím, pokud je zůženi kanálu způsobeno ploténkou, ozonoterapie je na místě. Je nutné vyšetření magnetickou rezonancí. Můžeme vše zajistit.
prim. Moster, Revmacentrum
moneta  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, mám výhřez ploténky 3mm na L5 S1. Diagnozu mi stanovili před třemi lety. Bolesti mám stále, nejvíce však v zádech a kyčlích občas cítím až pálení a jde to do nohou. Doktoři tvrdí, že na operaci to není, což jsem ráda, ale trapit se pořád taky nechci. Jsem z toho vyčerpaná, že mi nic nepomáhá. Absolvovala jsem několikrát rehabilitace, infůze, pojídám Tralgit 150 po něm jsem pak celkem dobrá, ale až vyprší, tak je únava a bolest zpět. Myslíte, že by byla pro mě ozonoterapie dobrým přínosem.
Děkuji moc za odpověd.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
určitě. Řekl bych ideální případ. Před aplikací je nutné vyšetření vč. magnetické rezonance.
prim. Moster, Revmacentrum
MUDr. Milan Veselý  |  Basic member  |  Chirurgie
  • 5 odpovědí
Zdravím, je to dobrá alternativa
MUDr Milan VESELÝ SRT Praha
Kajka  |  návštěvník  |  Chisinau
  • 2 odpovědí
Kde v Praze tady to ošetření dělají ?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí