Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bělení fotokompozitní výplně - Bělení zubů pomocí plazma lampy a laseru - Diskuze

Bělení fotokompozitní výplně

Bělení fotokompozitní výplně

Anna
Dobrý den,měja jsem ulomený roh jedničky,má zubařka použila na opravu fotokompozitní výpln4PL,také mám citlivé krčky,jinak mám po pravidelných kontrolách zuby zdravé,prosím o odpověd zdali i pro mně by bylo vaše bělení.Děkuji
Klinika plastické chirurgie PEM  |  Basic member  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den pani Anno. Jakymkoli belenim se nezmeni barva Vasi zubni vyplne ani pripadnych korunek ci mustku. Po beleni by pak pro lepsi efekt bylo vhodne pripadne vyplne predelat. Hezky den.
MUDr. Roman Vozka  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 4 odpovědí
Dobry den, belení ve Vašem případě není problém. Podmínkou bělení je ošetřený chrup. Citlivé krčky nejsou překážkou. Fotokompozitní výplně, ale bělením barvu nemění. Je nutné je ale po vybělení podle dosaženého odstínu vyměnit.
anet  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den. Je mi 16 let a mám poškozenou zubní sklovinu-hnědé skvrny na předních zubech. Chtěla bych se zeptat zda by šlo provést bělení fotokompozitními výplněmi již v mém věku. Děkuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí