Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nejšetrnější a nejúčinější bělení zubů - Bělení zubů pomocí plazma lampy a laseru - Diskuze

Nejšetrnější a nejúčinější bělení zubů

Nejšetrnější a nejúčinější bělení zubů

vejaaaa  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobry den, jake beleni je nejsetrnejsi,ale nejucinejsi? Docelka jsem se ze beleni laserem je nejlepsi metoda, pokud nechceme peroxidove beleni. Dekuji za odpoved V.K.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Ústí nad Labem
  • 14 odpovědí
  • 405 Likes
Dobry den, u nas na klinice používáme laserové bělení. Zdravi dr vraspirova
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, za nejlepší volbu pro bělení zubů považujeme přístroj ZOOM3, kde je gel aktivován nikoliv laserem, ale plazmovým světlem. V minulosti jsme testovali laserové bělení zubů, ale neměli jsme s ním tak dobré výsledky, abychom v této terapii pokračovali.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MDDr. Ondřej Klika  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den, nejšetrnější v současné době dostupnou metodou bělení je Prevdent.

Prevdent bělí a zároveň regeneruje zubní sklovinu, díky pěnovému složení s hydroxyapatitem, který přilne k zubní sklovině a zacelí jí.
Proces bělení obsahuje tyto základní kroky:
čištění hluboce usazených pigmentů speciálním gelem
bělení skloviny za pomoci pěny s hydroxyapatitem
regenerační fáze s reparin sérem
Cena je 10.900 Kč. Pokud přijdete 2 máte 20% slevu a za oba zaplatíte celkem dohromady 17.440 Kč.
Věra99  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, také mě trápí nažloutlé zuby a chtěla bych to začít nějakým způsobem řešit. Mám v blízkosti svého bydliště kliniku, kde bělení zubů rovněž provádějí. Chtěla bych se zeptat, zda je tato: xxx (komentář byl promazán s důvodů komerčního sdělení. Prosím odkazy na jiné internetové stránky sdílejte pomocí soukromých zpráv. Děkujeme, Estheticon Team) metoda šetrná, příp. i účinná. Děkuji, Věra P.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí