Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bělení laserem-cena v Brně - Bělení zubů pomocí plazma lampy a laseru - Diskuze

Bělení laserem-cena v Brně

Bělení laserem-cena v Brně

Veronika  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, už delší dobu přemýšlím nad laserovým bělením zubů, ale ve Zlínském kraji bohužel žádnou takovou možnost nemám, jak jsem se zde mohla dočíst. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet okolí Brna, kde se mám možnost dostat. Když jsem ale hledala cenově nejvýhodnější bělení v Brně, byla jsem trochu zmatena, kolik mi vyhledávač "vyplivl" jmen. Proto se ptám, za jakou cenu by bylo možné podstoupit laserové bělení v Brně. A druhý dotaz-na přední jedničce mám velkou bílou plombu a to mám teprve 17 let. Doma už jsem bělila stomatologickým gelem White pearl, zuby se trošku vybělily, ale plomba jak se dalo čekat zůstala žlutá. Když jsem prosila mého zubaře, aby mi plombu vyměnil za světlejší, řekl, že je tento zákrok moc riskantní, že plomba je přímo v polovině zubu a zabírá moc velkou část, že mám mladé zuby a mohlo by se stát, že by mi celý můj vlastní zub poškodil, nebo zlomil při výměně. Bylo by po bělení možné tuto plombu vyměnit a za jakou cenu? Děkuji mnohokrát, Veronika
MUDr. Slíva František MD, DDS  |  Basic member  |  Ústní, čelistní a obličejová chirurgie  |  Zlín
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
nabízíme bělení zubů plazmovou lampou.Cena 40 minutoveho sezeni je 4500,-,60min potom 6000,-.Výsledky beleni jsou srovnatelne s belenim laserem,avsak se zhruba polovicni cenou.Resp po 60min beleni zpravidla neni treba zuby dobelovat,svetlejsiho odstinu u zubu jiz neni mozne dosahnout zadnym dalsim zpusobem.Otazka vymeny vyplne je nutno posoudit primo pripad od pripadu.Cena se pohybuje kolem 1500,- v zavislosti na rozsahu defektu a slozitosti dostavby.V pripade,ze je vypln zazloutla,je mozno pouzit taky air flow-piskovani zubu,ktere vypln muze zesvetlit fyzikalnim principem.
S pozdravem Dr.V.Slíva
Marbar  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Nemáte prosím někdo zkušenosti s bělením zubů které nabízí "Salon andělské krásy" v Plzni? B.Smetany 6? Popř. jaký jiný salón byste mohli doporučit.
Předem děkuji za odpovědi.
Avienclinic  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
Dobrý den , na naší klinice provádíme bělení zubů pomocí laserem.
V naší nabídce máme akci vánočních balíčků za zvýhodněnou cenu.
S pozdravem
Avienclinic
V případě zájmu kontaktujte recepci tel: XXXXXXXXXXX
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Naše prestižní klinika nabízí tři druhy ordinačního bělení, případně možnost domácího bělení. Je možné si nechat vybělit zuby během Vaší cca hodinové návštěvy a to buď pomocí bělení Beyond (7000,- Kč), ZOOM (12000,- Kč) nebo Brite Smile (17000,- Kč). Před bělením je nutná vstupní konzultace s naším zkušeným stomatologem, která stojí 950,- Kč. Pro objednání jsme Vám kdykoliv k dispozici.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí