Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nejšetrnější metoda bělení - Bělení zubů pomocí plazma lampy a laseru - Diskuze

Nejšetrnější metoda bělení

Nejšetrnější metoda bělení

Adéla
Dobrý den, pracuji jako fotomodelka, chtěla bych mít krásné bílé zuby. V současné době mám zuby mírně nažloutlé, není to žádná tragédie, ale v mé práci se vyžaduje dokonalé bílý chrup. Chtěla bych se zeptat, jaká metoda je nejšetrnější k zubní sklovině a kolik by takové bělení stálo? Záleží cena na tom, jak jsou zuby žluté? Děkuji
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Též přeji pěkný den! Jsou v zásadě dvě možnosti, tedy pokud se bavíme o bělení. je to tzv. domácí a ordinační. Výsledek je stejný, ale liší se, za jakou dobu toho dosáhnete. U ordinačního je to za cca 1,5hod a u domácí za cca 3 týdny. Liší se i cena, ordinační 7000,-, domácí 5tis Kč. Některé informace jsou i na mých stránkách XXXXXXXXXXXXXX
Martin
Bělení zubů White Pearl obsahuje stomatologický bělící gel s karbamid peroxid 10%, pryžové aplikátory si pacient tvaruje doma sám, následně aplikuje gel do nich. Maximální efektivita a garance úspěchů, 130ml za 595,- Identické bělení zubů v pohodlí domova.
Ordinace dentální hygieny  |  Basic member  |  Brno
  • 19 odpovědí
Dobrý den, šetrné bělení je v podstatě každé, které se nepřehání. Vždy se bělí preparátem na bázi peroxidu o různých koncentracích. Peroxid vždy zuby vysuší a tím vzniká přechodná citlivost zubů (trnutí). Domácí bělení (slabší koncentrace peroxidu 10- 15%) je šetrnější co se citlivosti týče, preparát se aplikuje do silikonových formiček po dobu jednoho týdne a celou tuto dobu dalších 7 dní je nutné dodržovat tzv. bílou dietu. U asistovaného ordinačního bělení, které trvá tak hodinu a půl se bělí preparátem s 35% a přechodná zvýšená citlivost zubů může trvat dva dny (ale nemusí nastat vůbec, je to individuální) 7 dní bílá dieta. Cena je různá, od 2 do 10ti tisíc korun.
Medical Institut Plzeň  |  Basic member  |  Plzeň
  • 7 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
nejšetrnější metodou bělení zubů je ordinační bělení. V našem Institut bělíme zuby značkou Beyond, s použitím plazmové lampy, oproti domácímu či jinému bělení je míra traumatizace zubní skloviny minimální. Máte-li zájem, objednejte se na konzultaci zdarma, tel.č. XXXXXXXXXXX. S pozdravem, Medical Institut Plzeň
MUDr. Dalibor Badal  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 34 odpovědí
  • 1 Like
Nejšetrnější metodou bělení je domácí bělení, kde je opakovanými studiemi prokázáno, že nedochází k žádnému poškození zubních struktur. Cena bělení je většinou fixní a nezáleží na stupni původního zabarvení zubů. Pokud by však bělení mělo probíhat déle nebo opakovaně, pak se musí navýšit i cena.
Petruška  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já jsem četla mnoho kladných reakcí na White Pearl ale mě osobně nepomohl - což mě dost zklamalo protože jsem do ní vkládala naděje. Zkoušela jsem všemožné pasty, gely atd atd atd ale efekt nevydržel nikdy déle než měsíc a to nejsem kuřák ani pijan kávy. Asi před půl rokem jsem byla v Praze na klinice Magic Smile a tam mi vybělili zuby dokonale. Půl roku po zákroku je mám stále bíle a nepociťuju žádnou citlivost. Kdyby tě zajímaly bližší informace tak se koukni na jejich stránky www.magicsmile.cz
misan777  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Rád bych vyzkoušel neperoxidové bělení zubů doma - můžete mi poradit, jestli s tím máte nějaké zkušenosti? např. tento produkt - http://www.beconfident.cz/beleni-zubu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí