Laser x plasmová lampa

Laser x plasmová lampa

katerina
Dobrý den, rozhodla jsem se podstoupit společně s manželem vybělení zubů. Ze zde připojených informací jsem se dozvěděla o bělení laserem nebo plasmovou lampou. chtěla bych se zeptat,který z těchto přístrojů je v bělení zubů ůčinnější,šetrnější a hlavně proč je tak velký rozdíl cenové relace u jednotlivých zařízení./cenové rozpětí je 2000.- až 17000,-,což mi přijde zarážející/ Nižší cena je samozřejmě zajímevější,ale mám obavu z celkového výsledku,což je samizřejmě rozhodující. děkuji Vám a přeji krásný den
MUDr. Libor Polák  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Ostrava, Frýdek-Místek, Brno, Hodonín
  • 1 odpovědí
  • 55 Likes
Dobrý den.Na našem pracovišti stojí laserové bělení zubů 3000 Kč.S pozdravem,MUDr.Libor Polák,XXXXXXXXXXX
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená paní, cena samozřejmě odpovídá kvalitě. Levnější metody pracují často s velmi kncentrovanými bělicími činidly, což může způsobit ve svém důsledku zvýšení citlivosti zubů. Ani výsledný efekt nebývá nijak oslnivý. Pokud se rozhodnete pro jednu z dražších metod např. Vámi udávaná cenová hladina 17 000 Kč je za metodu Brite Smile, budete s výsledkem maximálně spokojena, dosažený efekt bude až 8 odstínů a bělení vydrží až 4 roky. Koncentrace bělicího prostředku je poloviční, tzn, že zuby po aplikaci nejsou citlivé. V případě dalších otázek se na mě můžete s důvěrou obrátit. Přeji pěkný den. MUDr. Martin Mikšovský, GHC Praha, XXXXXXXXXXX/8.
MUDr. Roman Vozka  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 4 odpovědí
Bělení zubů prováděné diodovým laserem v kombinaci s bělícím systémem Whitepro. Technologie je založená na rozkladu barevných pigmentů ve sklovin 35 % peroxidem vodku, jehož účinek je podpořen diodovým laserem. Samotné bělení je prováděno v jedné návštěvě a trvá hodinu a půl. Bělení je nebolestivé, naopak nesmí bolet. Bělící systém bělí pouze přirozené zubní tkáně, to je nebělí plomby a korunky. Bělením je dosaženo barevné změny až o tři odstíny. Hodinu po bělení pacient nesmí pít, jsít, kouřit. 14 dní potom omezit kávu, čaj, kouření, barvící nápoje. Je to z důvodu, že bělící proces ještě dobíhá. Trvanlivost je 3 až 5 let. Bělíme nejčastěji horních 10 zubů a dolních 10 zubů. Cena za zub je 750,- Kč, celkem 15 000,- Kč.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí