Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest po bělení zubů - Bělení zubů pomocí plazma lampy a laseru - Diskuze

Bolest po bělení zubů

Bolest po bělení zubů

Kristýna
Kristýna  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

dnes jsem byla na bělení zubů a od té doby mám strašné bolesti. Prášky nezabírají a ta bolest už nelze snést. Poradíte mi, jak dál pokračovat?

Děkuji. Kristýna
MUDr. Anastasia Polunina  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

osobně bych patrně jako první krok zvolila návštěvu lékaře, který bělení zubů prováděl. Pokud jej neprováděl lékař, pak navštivte svého stomatologa. Je třeba zjistit od čeho bolest vzniká a pokud nezabírají ani medikamenty, předpokládám, že její intenzita je poměrně značná.

V případě potřeby jsem Vám na naší klinice k dispozici.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Došlo s velkou pravděpodobností k poškození zubních tkání. Je minimálně potřeba ochránit obnažené nervy, možná došlo i k větším problémům, to musí posoudit lékař. na nic nečekejte- měli by vše bezplatně spravit. Kdokoli provádí taková ošetření a to může být podle zákona jen lékař by měl dokázat zvládnout vyřešit i komplikace. Pokud by to nedokázali, obraťte se na kliniky.
Kristýna
Kristýna  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

děkuji moc za pomoc. Bolest sice pominula, ale dásně mám stále nateklé. Dojdu si ke svému zubaři a po té budu jednat. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Kristýna

Reakce na Kristýna

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Evidentně jsou poškozené dásně- měly být pokryty speciální ochrannou vrstou- asi nebyly. J potřeba je ošetřit a zklidnit krčky- a příště opatrněji!!
MUDr. Jitka Scheeová  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Opava
  • 23 odpovědí
  • 5 Likes
Doufám,že Vaše bolest po bělení zubů než jsem mohla do dnešního dne zareagovat
již ustoupila.Ale věřím že mohla být nesnesitelná,neboť byl pravděpodobně. použit některý typ Diodového laseru a tento je k bělení naprosto nevhodný,neboť dochází k přehřátí a průniku laser.paprsku do nekontrolovatelné hloubky.Bělení příště absolvujte na pracovišti s chir.Erbiovým laserem-který vysterilizuje dentin. tubuly u vchodu a naopak je uzavírá,aby se zuby zbavily citlivosti.Navíc hodně zvyšuje efekt bělení,protože zahřívá pouze povrchní vrstvu bělícího gelu a nikoli zub.Výsledek-zuby jsou bílé,nebolestivé a odolné proti kazu. Zdravím MUDr.Scheeová Jitka Zubní laser s.r.o. pracoviště Opava
Balestra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, absolvovala jsem bělení zubů u své dentistky před rokem a pro mou velkou bolest ani nedokončili, absolvovala jsem jen necelé 2 várky bělení po 10ti minutách. Ale bolest byla obrovská, "kopala mě". Rozhodně si tento zážitek nechci zopakovat. Bolelo mě i dýchat a výsledek vzhledem k tomu, že jsem to nevydržela celé není takový, jaký bych si přála. Rozumím tomu, že může být bělení i bezbolestné i s citlivými zuby?
MUDr. Roman Kadlec  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

doporučil bych fluoridovat - koupit Elmex Gelée v lékárně a aplikovat ho.

S pozdravem

MUDr. Roman Kadlec
primář stomatologic. odd. kliniky Esthesia Praha

tel.: XXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí