Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
CREST bělení zubů-reference - Bělení zubů pomocí plazma lampy a laseru - Diskuze

CREST bělení zubů-reference

CREST bělení zubů-reference

Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, je pravda,ze Crest belici zubni pasky jsou jednickou na Americkem trhu a pouzivany jiz 50 let? Slysela jsem na ne velice dobre reference. Muzete mi je doporucit? Dekuji Petra
EsthetX - klinika estetické stomatologie  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
Dobrý den Petro,

co se týče zmíněných bělících zubních pásek, mohu Vám napsat, že jsme zastánci pouze bělení pod dohledeme stomatologa a dle našeho názoru je domácí bělení riskantní. Opravdu záleží pouze na Vás jakému typu bělení dáte přednost. S pozdravem Esthetx.
Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
ale v usa jej doporucuji i stomatologove? a je urcen pro domaci beleni, obsahuje 6% peroxidu coz je nejbezpecnejsi mnozstvi.... proc vy nedoporucujete?
Jana 75  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Mě moje zubařka bělení zubů doporučila pomocí pásek. Prý to vyjde levněji a výsledek je úplně stejný. Je pravda že obsah peroxidu je menší, ale zase pásky se používají po dobu 14 dní. Rozdíl je jen ten, že vyšší obsah peroxidu funguje rychleji, coz v ordinaci potrebuji. Za to je to více nebezpečné. Já pásky Crest používám a jsem nad míru spokojená!! Kdyby jste hledali prodejce, tak já osboně nakupuji od www.bilychrup.cz
Laura  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Jedině doporučuji už po pár páscích si okolí všimlo že mám bělejší zoubky, nevěřila jsem a jsem neskutečně mile překvapena :) Nakupovala jsem na http://www.krasaprozeny.cz/detail.php?zbozi=3737353
Petr  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, narazil jsem na pekny test vsech moznosti beleni vcetne CREST Belicich Pasku. Autor si dal zalezet:
http://belenizubu.unas.cz/
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO  |  Basic member  |  Praha
  • 6 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
tyto bělící pásky měly dobré účinky na vybělení zubů při dlouhodobém používání, ale také mnoho nežádoucích účinků - poleptání dásní atd. Především se jedná o bělící pásky s obsahem peroxidu a prodej prostředků s obsahem více než 0,1% peroxidu by měl být již pod kontrolou stomatologa.

Laser & Esthetic centrum Beauty PRO

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí