Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zuby při úsměvu nejsou vidět - Keramické fazety - Diskuze

Zuby při úsměvu nejsou vidět

Zuby při úsměvu nejsou vidět

Martina7272  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Vážený pane doktore ,

mám na Vás dotaz. Je mi 31 let a strašně se trápím, protože mám bezzubý úsměv a přitom mám všechny zuby.
Má otázka zní, lze nějak mé zuby prodloužit? Tmelením, nebo tak nějak. Nebo
nějakou protézu nasadit na mé stávající zuby?
Své zuby mám zdravé, takže nevím, jestli je vhodné celé horní patro vytrhat a
dát protézu. .

Děkuji za jakoukoli odpoveď.
M.
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
díky za Váš dotaz. Vaše zuby samozřejmě prodloužit jde, ať již fasetami či korunkami. Rozhodně bych však zuby neextrahoval a nenahrazoval protézou. Doporučuji vstupní konzultaci na našem pracovišti s přesným vyhotovením plánu.

S pozdravem

Mudr. Aleš Váňa
Zubní ordinace AV dental
tel.: XXXXXXXXXXX
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená p. Martina,

děkujeme za Váš dotaz.

Doporučujeme se objednat,

na vstupní konzultaci na recepci kliniky GHC,

na tel. XXXXXXXXXXX, k MUDr. Král.

U konzultace, p. doktorka zhodnotí stav zubů a zkusu

Cena konzultace je 950 Kč, v rámci letní akce,

je 50% sleva,

takze za konzultaci zaplatíte 475 Kč.

Těšíme se na Vaší návštěvu,

s pozdravem,

Dluhá sestra GHC.
Martin7000  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, prosím Vás mám dotaz.
Od dětství trpím tím, že mi při úsměvu nejdou vidět zuby. Vypadám jako bezzubá. Minulý rok jsem našla paní zubařku, která mi jedničky a dvojky nahoře prodloužila cca o 5 mm.A to bílou blombou, kterou nanesla na minimálně zbroušený zub. A dorovnala mi tak schodek. Trojky nahoře mám delší. Tudíš mám zuby srovnané co se délky týče. Zkus mám dobrý, zuby rovné.
Potřebovala bych ale zuby ještě aspoň o půl centimetrů prodloužit. Je to pomocí fazet možné?
Děkuji.
M.
STOMAT  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Jsem přesvědčen, že bez vyšetření a zhodnocení stavu nelze na Vaši otázku resp. žádost korektně odpovědět. Obecně lez říci, že korunky jdou "prodloužit" několika způsoby, ale obyčejně se musí (pro hezký a dlouhodobý výsledek) provést i mini-chirurgicky úprava měkkých tkání kolem korunek. Za Stomat spol. sro. odborný zástupce MUDr. Miroslav Ciboch (XXXXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXX)
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Prodloužení zubů pomocí fazet a korunek je všeobecně vzato možné, ale jen do určité hranice, kterou dovolí váš skus. Konkrétně pro Váš případ lze zodpovědět na základě konzultace se stomatologem, v případě potřeby i na základě analýzy studijních modelů v zubní laboratoři, která by se na rekonstrukci Vašeho chrupu rovněž podílela. Vstupní konzultace na naší klinice stojí 950,- Kč a slouží ke zhodnocení stavu chrupu, vyšetření, bude Vám doporučen konkrétní postup, léčebný a cenový plán. Pro objednání jsme Vám kdykoliv k dispozi na níže uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

MUDr. Jana Ugrenovičová
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX

Laser Dent - Zubní ordinace  |  Basic member  |  Staré Město
  • 5 odpovědí
Dobrý den,
zuby lze jak fasetami, tak korunkami prodloužit. Pokud budete mít zájem, můžete se objednat nejdříve na nezávaznou konzultaci zdarma a navrhneme Vám pro Vás nejvhodnější řešení včetně cenové nabídky.

S pozdravem
MUDr. David Jurásek
Laserdent
Laser Dent - Zubní ordinace  |  Basic member  |  Staré Město
  • 5 odpovědí
Neuvedli jsme kontaktní telefoní číslo:
XXXXXXXXX, XXXXXXXXX
email:XXXXXXXXXXXXXXXXX
Pokud budete mít zájem, můžete se objednat na konzultaci
MUDr. David Jurásek, Laserdent
Bajinka  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den,od malička mi narostly zuby o polovičku menší než dva přední které mají mezi sebou asi 3 milimetrovou mezeru a chtěla bych poradit jestli se zuby nedají nějak prodloužit aby byly stejně velké jako oba přední a jestli se nedá mezera nějak odstranit a kolik by to asi tak stálo? Děkuji za odpovědi!
Dental Office H33  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den, zuby lze v dnešní době upravit tak, aby byly esteticky dokonalé. Ve Vašem případě by asi byly vhodné keramické fazety nebo korunky. Mezera mezi předními zuby by možná stačila upravit pouze pomocí fotokompozitní fazety (materiál, z kterého se dělají bílé výplně). Cena jedné keramické korunky/fazety se pohybuje od 7tisíc do 10tisíc korun. Ve vašem případě by byly potřeba zřejmě 4 korunky/fazety, ale to už by bylo nutné posoudit při osobní konzultaci.

Přeji hezký den

s pozdravem

tým Dental Office H33

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí