Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Keramické fazety a mezery mezi zuby - Keramické fazety - Diskuze

Keramické fazety a mezery mezi zuby

Keramické fazety a mezery mezi zuby

zlobivka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych tím projít mám mezery mezi buzama a jeto stresujíci když se směji (raději se nechci usmívat )
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
fazetami je možné vyřešit i mezeru mezi zuby nicméně je to otázkou stavu a postavení chrupu nyní a velikosti mezery, tak aby případně zuby nebyly příliš široké a estetický výsledek byl neuspokojivý. Případně by bylo možné použít ortodontickou terapii.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Keramické fazety, možná kompozitní, nebo ortodoncie. Je třeba si Vás vyšetřit, popřípadě si popovídat, jaké máte priority, možnosti, kolik času. Určitě fazety spíše ručně individualizované, než strojové. Hlavně to dobře zanalyzovat a připravit, nenechte si to bez rozmyslu rychle obrousit...
zlobivka  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověd ,souhlasím s vyšetřením kdy ?a kde děkuji Helena Sazimová

Reakce na zlobivka

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Já jsem osobně fazety kdysi do ČR zaváděl, ale už je nedělám osobně, pokud byste se spokojila s mým kolegou, který je dělá dnes a denně u nás na klinice, tak mně kontaktujte na smucler zavináč XXXXXXXXXXXX. Zkusím to zařídit, abyste nečekala moc dlouho. Popřípadě jsem tento čtvrtek v KV a mohu se na Vás orientačně podívat a říci Vám co a jak- pošlete mail.

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí