Uvolněná fazeta - výměna nebo jiné řešení?

Uvolněná fazeta - výměna nebo jiné řešení?

vera  |  návštěvník
Dobrý den,
uvolnila se mi po 8 letech na předním zubu bílá fazeta, zub mi nebolí, ale chtěla bych jej z estetického důvodu mít zase pěkný stejný jako ten druhý přední zub. Můj zubní lékař má na půl roku polné termíny nechci tak dlouho čekat a nevím zda si mám nechat udělat na tento zub znovu fazetu fotokeramickou nebo jen keramickou jaký je v tom rozdíl (cenu neřeším chci, aby byl výsledek k nepoznání od vlastního zubu jako jsem to měla vymodelovaný perfektně 8 let mi to vydrželo). děkuji předem za radu. Růžičková veraruzickova@seznam.cz
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, není jasné z jakého je fazeta materiálu, pokud keramická, neměl by být problém ji znovu umístit na své místo. Jinak bych to spíše otočil, jen fotokompozitní a nebo keramickou. Keramická fazeta je samozřejmě dražší, ale taktéž kvalitnější. Můžete se objednat na naší kliniku, objednací lhůty máme cca 7-14 dnů a novou fazetu jsme schopni vyrobit během 10 dnů.

S pozdravem MUDr. Jan Chvojka

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí