Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vypadlý zub i s čepem - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Vypadlý zub i s čepem

Vypadlý zub i s čepem

phobos  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
?Dobrý den,mam již dva roky umělý zub. Nyni mi vypadl. je možne zub jen u zubaře nechat přilepit,vypadl mi i s kovovým čepem,nebo mi budou dělat znovu nový čep i zub? Navic jsem ted těhotna takže si nemohu nechat dat injekci tak jsem chtela vedet co me u zubaře čeka. Děkuji
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Přilepit zpět je možné snadno a rychle ale za čas zase vypadne- je potřeba vše předělat, ale daily klze sdělit až po bedlivém vyšetření. To jde provádět ve 4.-4. měsíci těhotenství, jinak to nechte provizorně ošetřit a profesionálně až po porodu.
Jonášek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,pane doktore,chtěla jsem se poradit na výše uvedené téma.Nechala jsem si měnit 25 let starou korunku na předním zubu,kterou mi v mých 23letech dělali kvůli rovnátkům(dostala jsem užší zub než původní,protože se mi dvojka stále tlačila dopředu).Po těch letech trošku ustoupily dásně a byl trošku vidět kov,tak jsem se nechala přemluvit na novou porcelánovou korunku.Nechala jsem si na týden udělat provizorní náhradu,než se vyrobí nová porcelánová korunka,ale když mi ji paní doktorka chtěla sundat,nedařilo se jí to a nakonec se jí podařilo kleštěmi vytrhnout provizorní náhradu i s původním kovovým čepem.Nejdříve se vyděsila,ale pak ten kovový čep vydezinfikovala a přilepila ho zpátky cementem a na něj hned nasadila tu novou korunku,že to bude v pořádku.Je takový postup opravdu v pořádku?Nemusím se bát,že mi ta korunka vypadne i s tím čepem?Ubezpečovala mě,že ne,ale mi se ten postup nezdál úplně v pořádku.....Děkuji za názor.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

přilepit je možné samozřejmě vše, je však otázkou proč čep vypadl a to půjde zjistit jen po pečlivější diagnostice, jak již bylo řečeno, díky Vašemu těhotenství jste limitovaná druhy vyšetření. Na naší klinice jsme však vybaveni i na tyto případy, proto v případě zájmu se ke mne objednejte a společně se na problém podíváme.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí