Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Viklání předních zubů - Léčba paradentózy (paradentologie) - Diskuze

Viklání předních zubů

Viklání předních zubů

Jana Zemánková
Dobrý den, je mi 60 let a začínají se mi vpředu hýbat některé zuby.Chtěla bych vědět co se s tím dá dělat, zda léčit, či jen vytrhat.Živým se ústy (učím cizí jazyky) a být bez zubů nějakou dobu je pro mě ztráta živnosti a klientů.Prosím sdělte mi kdy by to bylo možné se u vás nechat vyšetřit a kolik by konzultace ke stanovení zákroků stála.Horní řezák se mi vytahuje a vyklenuje dopředu, zub se trochu viklá a občas mi tam šlehne bolest, často po horkém. Bojím se že to může být zánět kosti či co.Sousední zuby hor. čelisti jsou ok. Děkuji.Zem.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, Děkuji za dotaz. Možná se jedná o problém parodontozy či zde může být postižení kanálků nebo kombinace obou. Vyšetření, včetně RTG snímků a návrhů léčby stojí 1200,-Kč. Pokud by jste měla zájem, můžete se objednat u sestřičky na tel. XXXXXXXXXXX či XXXXXXXXXXX. ordinaci mám v Liberci. Předem děkuji.
S.Hřebenová
Dobrý den, mám paradentozu a přední zuby se mi vyklají poměrně dost ale nebolí,dá se s tím ještě něco dělat? Navrhují mi zubní náhrady že jiná možnost není. Děkuji.
K  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Ať jsem četla cokoliv, veškeré prognózy zní: Ztráta zubu,následně náhrada implantátem který zdr.pojišťovny nehradí,nebo nasazování celého chrupu. Finačně to vyjde (po letech) nastejno. Různé čistící prostředky,lepidla atp.,jenže na implantáty nemáM.Platí se každá práce v ústech,nejde jen o samotný implantát. Nakonec samotný implantát není k ničemu bez korunky:)))A ta se platí zase extra. Takže asi tak 22.000,- cesta k implantátu, následně korunka(dle kvality)celokeramická...dalších pár tisíc. Dva implantáty mě vyšly na 58tis.Jeden z nich mi museli zase vytáhnout,zanítil se,náhradu mi nedali žádnou s tím,že je to moje vina. Vždycky to bude naše vina. Prostě špatné zuby,vysoký tlak na implantát vysoké zatížení atp. Asi budu mít také já babkovské zuby ve sklenici na které mi zase nikdo nic nedá přesto,že platím všechna povinná pojištění. Inu - zlatí bolševici. Škoda že jsem si nedala udělat zuby tehdy.Nestálo by mě to nic.

Související recenze a zkušenosti

Aneta 3.3.2014
Spokojený/á

Pana doktora jsem po prvé navštívila v prosinci 2013. Byla to vstupní prohlídka, kdy mně zrentgenoval všechny zuby a dohodli jsme se na dalším postupu léčby, s ohledem na moji dlouholetou parodontózu. Druhá návštěva byl... Více 

Léčba paradentózy (parodontologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí