Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ubývání kosti a Zincteral - Léčba paradentózy (paradentologie) - Diskuze

Ubývání kosti a Zincteral

Ubývání kosti a Zincteral

jirsou  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den slyšel jsem, že proti ubývání kosti se dá bojovat pomocí zincteralu ale nic oficiálního jsem na internetu nenašel.Děkuji.
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,
Zincteral je léčivo, registrované v ČR, obsahující zinek, vydává se na lékařský předpis. Účinná látka – síran zinečnatý.
Zinek má zásadní vliv na dělení, růst, diferenciaci, vývoj a funkci všech buněk. Jeho nedostatek se kompenzuje při stavech
se zvýšenými nároky na přirozenou obnovu tkání (kůže, sliznice, kosti, vlasy, nehty. Nedostatek zinku ovlivňuje i imunitu. Zincteral je nejvydatnější zdroj zinku. Lze předpokládat pozitivní vliv preparátu ve fázi hojení při léčbě parodontitidy, ale pozor Zincteral toto onemocnění neléčí.

S pozdravem MUDr.Jana Ugrenovičová

Stom.odd.Klinika GHC Praha

Související recenze a zkušenosti

Aneta 3.3.2014
Spokojený/á

Pana doktora jsem po prvé navštívila v prosinci 2013. Byla to vstupní prohlídka, kdy mně zrentgenoval všechny zuby a dohodli jsme se na dalším postupu léčby, s ohledem na moji dlouholetou parodontózu. Druhá návštěva byl... Více 

Léčba paradentózy (parodontologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí