Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti levé tváře vystřelující do ucha - Poradna pro onemocnění čelistního kloubu - Diskuze

Bolesti levé tváře vystřelující do ucha

Bolesti levé tváře vystřelující do ucha

Registrovaný uživatel  |  návštěvník
Dobrý den,
mám dlouhou dobu, cca 5 měsíců, bolesti levé tváře, vystřelující do ucha, spánku. Byla jsem už na všech možných vyšetřeních a rentgenech, ale nic neobjevili. Chodila jsem na ušní, neurologii, zubní, čelistní chirurgii a nikde mi nepomohli. Nechala jsem si sundat korunku a vytrhnout zub, ale ani to nepomohlo. Předepsali mi užívat Nimesil od bolesti, ale to není řešení. Teď zkouším laser, ale taky nejsou kladné výsledky. Mohli byste mi, prosím, poradit, kam bych se měla obrátit?
Moc Vám děkuji za odpověď, bolest mě hodně omezuje a zatěžuje.
Naděžda Šustková, Doubrava, okres Karviná
jonakmar  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Má přítelkyně aktuálně trpí obdobnými problémy, nemohu se na to koukat a sháním řešení. Je to přesně to co popisujete. Pokud by Vám něco ulevilo, dejte mě prosím vědět na jonakmar@email.cz
František Klapač DiS.  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Mladá Boleslav
  • 6 odpovědí
  • 6 Likes
Dobrý den.
Výše popisovanými bolestmi se stejnou lokalizací trpí zejména lidé, kteří mají přetížené žvýkací svaly (zejména m. masseter, m. temporalis, m. pterygoideus medialis a lateralis) a svaly šíjové (m. splenius capitis et cervicis a mm. semispinalis capitis et cervicis).
Z mých zkušeností vyplývá, že při správném protažení, ošetření elektroléčbou, tyto potíže pominou. Většinou je to až skoro zázračné.
Doporučuji Vám navštívit fyzioterapeuta v místě Vašeho bydliště, jistě se o Vás rád postará.
Přeji mnoho úspěchů.
František Klapač
Pavlína  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,dělali Vám magnetickou resonanci?? V r.2019 jsem z ničeho nic měla šílené bolesti levé tváře a hlavy v oblasti spánku, 24h denně, byla jsem hrozně unavená, bolestí skoro nespala...byla jsem na ORL-nic,u oční.-nic, neurologie-nic,na zubním jsem si nechala vyndat osmičku-nic,RTG nic neukázalo.... Až napadlo Dr na ORL při další kontrole,když uz se mi rozjel i zánět trojklanneho nervu, poslat me na MR. Po měsíci čekání jsem se dostala do Pardubic, kde po výsledcích přišel šok - kavernozni hemangiom za levým okem, ccaze 2cm průměr!! Naštěstí nezhoubný a v srpnu téhož roku mě čekala operace. Vše OK, chodím 1x za rok na kontrolní MR a nic tam není. Takže nepodceňujte bolest, která přetrvává a nenechte se odbýt. Nikdo jiný na to nepřišel, nikde to nebylo vidět, až na MR. Držím palce. S pozdravem Pavlína

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí