Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kloubní poradna v Praze - Poradna pro onemocnění čelistního kloubu - Diskuze

Kloubní poradna v Praze

Kloubní poradna v Praze

anonym  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, potřebuji prosím kontakt na kloubní poradnu (nejlépe v Praze). 26.5.2012 jsem prochladla (oblast krku a hlavy), 28.5.2012 jsem měla šílené bolesti levé 1/2 hlavy (oko, ucho+před uchem až dolů na krk apod.), je mi pořád zima.. Pár dní jsem si myslela, že to může být migréna, posléze zuby, nyní mě bolí i čelistní kloub. Vyšetření ORL, zubní lékařka, neurologie - vše v pořádku, až po 14 dnech mi na odd. ústních sliznic a neurologii řekli, že mám problém s kloubem. Bohužel ve VFN objednávají až na listopad, bolesti mám neustále, už se mi bolest přesouvá i do pravého ucha. Ač na doporučení bylo napsané jak z odd. ústních sliznic, tak z doporučení z neurologie, že žádají o včasnou kontrolu -> mám myasthenii gravis, tak paní z objednávacího na toto nedbala.. Děkuji. Jana
lucciass  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, sehnala jste prosím tenkrát někoho na vyšetření čelistního kloubu? Kamarádka má stejný problém a ve VFN jí nabídli první termín až za rok v září 2021. Případně Vás poprosím o kontakt na mail: xxxxx, moc děkuji. Lucie
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Lucciassi, Váš email jsem smazala z důvodu ochrany soukromí. Uživatel Vám může odpovědět zde nebo přes soukromou zprávu - v obou případech Vám přijde notifikace na email. Držím palce

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí