Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zaseknutý čelistní kloub - Poradna pro onemocnění čelistního kloubu - Diskuze

Zaseknutý čelistní kloub

Zaseknutý čelistní kloub

žena  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Když se ráno vzbudím mám tzv. zaseklý, vykloubený pravý čelistní kloub. Momentálně to mám dva dny po sobě a nevím zda mám jít k lékaři. Stávalo se mi to pouze občas. Ústa pootevřu pouze do půlky. Mám jít k lékaři ? A k jakému ? Děkuji.
žena  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Byla jsme na stomatologií, a řekli mi že to obnáší dlouhá vyšetření. Zítra jdu do nemocnice a tam se dozvím víc. Mám čekat nějakou operaci ? Nebo co vubec? Děkuji.
anonym  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den,
ničeho se nebojte,nakonec asi budete nosit takovou dlažku z plastu na noc,je to bezbolestné,jen to trvá dlouho(rok,dva),než se vrátí kloub zpět do správné polohy
a spodní a horní čelisti obě zase budou na střed proti sobě.Nosí to hokejisté,sportovci.
Nosila jsem ji taky,pomohlo to,ale už nesmím kousat tvrdé věci ,a hodně otvírat
pusu , zkuste zapomenout na jablko v celku,rohlíky gumové,žvýkačku,bombony...........
Jablko si krájím na měsíčky a je pokoj. Taky jsem se naučila nezívat v pusou dokořán,
chráním si čelisti lehkou šálkou před mrazy....Vše je v pohodě,jen to trvá dlouho.
A bolesti předtím byly ukrutné.Jsem z okr.Cheb,jezdila jsem do Plzně ,(80km) 1 za měsíc,ale stálo to za to. Vše bude dobré,chce to čas.Řádová

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí