Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Náhrada všech zubů miniimplantáty - Zubní miniimplantáty - Diskuze

Náhrada všech zubů miniimplantáty

Náhrada všech zubů miniimplantáty

Jajka
Tři roky mám problém se zuby.Neustále některý bolí,vždy mi vytahují nervy než je jeden zub dobrý začne druhý a tak stále dokola a nikam to nevede tak jsem uvažovala všechny vytrhat a nahradit miniinplantáty.Prosim zda je to možné a kolik to stojí.Moc děkuji za odpověď už jsem z neustále bolesti zoufalá.
Klinika plastické chirurgie PEM  |  Basic member  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den. Pokud Vam mohu doporucit, zavolejte si primo lekari, ktery si Va spozve na konzultaci a sdeli ceny implantatu. Implantujeme komponenty vice firem a ceny se tedy lisi dle vyrobce. Tel. cislo na pana doktora Horaka je 602 649 011
MUDr. Pavel Krejzlík  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 12 odpovědí
Vážená paní, plnohodnotná náhrada zubů se provádí klasickými implantáty. Cena je jeden implantát včetně korunky se pohybuje od 15 000,-Kč. Extrakci zubů a jejich náhradu implantáty bych však velmi zvažoval. Vše závisí na klinickém stavu a výsledku RTG vyšetření. Dr.Krejzlík
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den, s extrakcí(vytržením) všech zubů bych rozhodně nespěchal. V první řadě je třeba zjistit příčinu Vašich potíží. To prostřednictvím internetu bohužel nelze. O každý zub je třeba bojovat. Nikde není totiž zaručeno, že po aplikaci implantátů budete zcela bez obtíží. Přeji pěkný den. MUDr. Martin Mikšovský, GHC Praha, tel. XXXXXXXXXXX/8

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí