Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ceny výplní a zubních náhrad - Zubní výplně - Diskuze

Ceny výplní a zubních náhrad

Ceny výplní a zubních náhrad

Miroslav  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,včera jsem byl u lékařky a cena za bílou bl.má zy 6024kč.a za kapslový amalgám necelé 4000kč.Chtěl bych vědět zda není cena přemrštěná i přesto,že jsem z prahy.Také potřebuji můstek na 2 nahoře.Implantát nelze aplikovat z důvodů tenké kosti,a velkého zkusu(tedy,že bych do něho kousal spodnímy zuby) na kterém by se implantát časem vyvrátil.Jako nejlepší možnost se jevila(i podle estetiky)obrousit 3,4,a udělat můstek.Tento úkon by stál 1000 extrakce 2(uhnilý kořínek),5000kč obroušení 3,4,otisk,provizorní můstek a 18 000kč definitivní řešení(tak mi to napsala).Prosím poradíte mi zda tato cena je v praze přijatelná?Jak výplně tak i náhrada zubu.Děkuji Vám za případnou odpověd
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Nemohu komentovat ceny jiných lékařů, obecně jsou to ceny vysoko nad průměrem, ale třeba se jedná o nejlepšího a nejžádanějšího lékaře v Praze, nevím. Kolem mně si spousta lékařů říká podstatně méně. Ale neznám detaily.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Pokud je kost úzká , obvykle ji lze pro implantát rozšířit, ale opět- musel bych bvidět CT vyšetření, které Vámmasi udělali a ev. ho můžete poslat.
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,nejsem opravnen komentovat ceny jinych lekaru, ale dle meho nazoru jsem ceny nad me znamym prumerem. Ale kazdy lekar si na sve zakroky dela kalkulace minutove, dle kterych pak stanovuje ceny jednotlivych zakroku. U nas pouzivame jedny dle meho nazoru nejkvalitnejsich materialu a ceny u vyplni i tech nejvetsho rozsahu jsou pod urovni ceny, kterou jste uvedl. I kdyz je kost uzka lze situaci resit implantatem, dnes existuje velke mnoztvi moznosti, definitivni slovo vsak bude mit CBCT vysetreni. MUstek bych volil az jako posledni moznost, je sice nejrychlejsi, ale brousenim se poskodi sousedni zuby a yź dlouhodobeho hlediska je i implantat levnejsi. Cenu mustku nelze hodnotit, jelikoyź nevim z jakeho materialu Vam byl navrzen a kolik korunek by cela prace mela.S pozdravem,Stepan Gala
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, jak již říkal pan docent bez znalosti podrobností je asi zbytečné komentovat cenu, upřímně si takto vysokou cenu sám neumím představit. Co se týče implantátu, existují možnosti doplnění a rozšíření kosti a zároveň existují implantáty speciálně určené do oblasti kde se kosti zcela nedostává. Objednejte se ke mě na konzultaci, provedeme RTG diagnostiku a najdeme společně řešení, která bude nejideálnějším z hlediska poměru cena/výkon.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí