Ulomená polovina dvou stoliček nahoře

Ulomená polovina dvou stoliček nahoře

marc  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den o vánocích mi praskly plombové výplně v obou stoličkách v levo nahoře a do tří dnů se mi ulomily plomby i se zubní sklovinou a z každé znich mi zůstal trččet jen pahýl a na druhé straně je to vždy ulomené až k dásni,co s tím,je nutné trhání,když kořeny jsou zdravé a zuby neléčené děkuji
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, trhání zubu je až nejzazší variantou. Pokud si Váš problém představím, je možné jej řešit například opracovnáním zubu s vytvořením keramické zubní korunky. Na naší klinice používáme přístroj CEREC, který opracuje keramický bloček na základě CAD/CAM 3D vymodelované náhrady, která se následně obarví tak, aby byla stejnobarevná, vypálí se ve speciální peci. Ve finále má takováto náhrada stenou tvrdost i barvu jako Vaše zuby. Následně je nasazena a zafizována na stávající zub. Systém cérec umožňuje takto ošetřit zuby během několika hodin.

S pzdravem MUDr. Vadym Sherman - Klinika Mediestetik Praha - Sernovážné náměstí 23. tel.: XXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXXX
marc  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,velmi děkuji za odpověd,zajímá mě tedy přibližná cenová relace
za tyto náhrady na ulomené stoličky.Děkuji Marcela

Reakce na marc

Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, toto ošetření obou zubů by mohlo stát cca 9500 Kč, velmi záleží na stavu zubů, ale to by jste se dozvěděla případně při konzultaci před samotným ošetřením.

S pozdravem MUDr. Vadym Sherman - Klinika Mediestetik Praha - Sernovážné náměstí 23. tel.: XXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí