Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem

S metodou BriteSmile můžete mít bílé zuby za pouhou hodinku. Jedná se o metodu ordinační, což znamená, že je prováděna na stomatologických klinikách pod kontrolou školených stomatologů.

Unikátní systém BriteSmile působí na všech 16 předních zubů najednou a při proceduře, která trvá 3 x  20 min,  je kladen velký důraz na bezpečí a pohodlí klienta (dásně a rty jsou chráněny speciálním gelem). Systém vyžaduje minimální zásahy, proto klient může během zákroku relaxovat či poslouchat hudbu. Metoda je to velmi rychlá a bezkonkurenčně efektivní.

Jak tato metoda funguje?

Bělení spočívá v kombinaci působení 2 faktorů, a to  modrého světla o specifické vlnové délce 450 nm a bělícího gelu, který obsahuje pouhých 15 % peroxidu. Modré světlo aktivuje složky gelu, které způsobí  rychlé zbělení nejedná se tedy o UV, laserové ani tepelné záření.

Procedura probíhá následovně: nejdříve provede námi zaškolený lékař či dentální hygienistka tzv. přípravu pacienta, kdy se na dásně a rty nanáší speciální bariérový gel, který  chrání tyto měkké tkáně před vysušením a podrážděním vlivem modrého světla a bělícího gelu. Ochranou měkkých tkání se také výrazně snižuje následná citlivost. Poté se na zuby nanáší bělící gel a zároveň se spouští modré světlo z BriteSmile  lampy. Samotná bělící procedura trvá přibližně 1 hodinu a je rozdělena do tří  20-ti minutových bloků.

Co na této metodě bělení zubů oceníte nejvíce ?

  • gel má mnohem nižší koncentraci než většina jiných metod (15% peroxidu vodíku), tudíž dochází k minimální citlivosti.
  • bělení spočívá  pouze v jednom hodinovém sezení a není jej třeba opakovat
  • výsledky jsou bezkonkurenční (v průměru o 9 odstínů) a dlouhodobé (3 - 4 roky)
  • vše je klinicky podpořeno nezávislými americkými studiemi, které potvrzují bezpečnost této metody
  • světová špička - neexistuje jiný způsob, jak učinit vaše zuby bělejší, rychleji, přičemž výsledek je dlouhotrvající
blond

Aktualizováno: 3.6.2010

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí