Prožijte podzim se zářivým úsměvem

Autor:

Zářivě bílý úsměv je synonymem zdraví, krásy a úspěchu. Váš úsměv bude bělejší s účinnou a šetrnou technologií ZOOM!® a to během jedné návštěvy.

Patentovaný ordinační bělící systém ZOOM!® je vědecky vylepšený, bezpečný, efektivní a velmi rychlý. Během jedné návštěvy dojde k dramatickému vybělení chrupu průměrně o 8–12 odstínů. ZOOM!® je nejmodernější americká technologie bělení podléhající přísné certifikaci American Dental Association. Pokud hledáte okamžité výsledky bílého chrupu, je pro Vás tento systém ideální. Odpadá nošení bělících nosičů a proužků několik dní nebo dokonce týdnů.

Ptáte se, jak ordinační bělení pomocí systému ZOOM!® funguje?

Celková procedura začíná překrytím dásní a rtů ochranným gelem, poté se aplikuje vlastní ZOOM!® bělící gel. Ten společně se zářením z lampy pomalu proniká do zubů, kde ničí a odstraňuje pigmenty a nechtěné zabarvení. Bělení zubů pod kontrolou odborníka je vždy bezpečné a většina lékařů považuje bělení zubů za nejbezpečnější dentální kosmetickou proceduru.

Jak nejlépe zachovat dlouhotrvající efekt bělení?

Pro dokonalý výsledek bělení, se doporučuje minimálně 4 dny po ošetření dodržovat tzv. bílou dietu – nekonzumovat barevné jídlo a pití (např. čaje, káva, džusy, červená řepa, červené víno, špenát), kyselé, protože sklovina zubů je oslabena, nekouřit. Vhodná je také důsledná a vysoká úroveň ústní hygieny, používání dentální nitě a občasné použití ZOOM Weekender nebo Nite White & Day White gelu. Tyto gely jsou profesionální produkty, pro udržení co nejbělejšího chrupu. Získáte je pouze u svého dentálního lékaře.

beleni zubu

Kdy není bělení zubů vhodné podstoupit?

Především není vhodné pro těhotné a kojící ženy a při stomatologických obtížích, jako je zánět dásní, zubní kámen nebo zubní kazy. Také pacienti podstupující PUVA terapii nebo jinou fotochemoterapii a pacienti s melanomy by neměli podstupovat ordinační bělení ZOOM!®.
Nedoporučuje se též pacientům, kteří užívají léky nebo substance citlivé na světlo a homeopatika.

Pokud však nemáte uvedené obtíže, je bělení zubů touto technologií správná volba. Zbavíte se tak nespokojenosti s odstínem Vašeho chrupu.

Již od roku 1994 je tu pro Vás společnost Santé s.r.o. – soukromá zdravotnická síť pro poskytování vysoce kvalifikované zdravotnické péče všech medicínských oborů a to nejen v Praze, ale i po celé ČR, s důrazem kladeným na profesionalitu, individuální péči a respektování všech přání klienta. Individuální preventivní a léčebnou péči Vám poskytujeme v příjemném prostředí našich ordinací v Praze, či přímo u Vás doma nebo na Vašem pracovišti. Vysoce kvalitní služby zajišťujeme také prostřednictvím smluvní sítě zdravotnických zařízení v celé České republice.

Cena ordinačního bělení zubů (obě čelisti) 7 900,- Kč

Objednejte se již nyní na ordinační bělení zubů ZOOM!® technologií. Rádi Vás přivítáme na naší klinice v centru Prahy. Více informací Vám poskytne LINKA SANTÉ 1212, která je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Publikováno: 10.10.2012

Doktor ve Vašem okolí