Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak jsem se zbavil nebakteriálního zánětu prostaty - Diagnostika a léčba zvětšení prostaty - Diskuze

Jak jsem se zbavil nebakteriálního zánětu prostaty

Jak jsem se zbavil nebakteriálního zánětu prostaty

johny
johny  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,

Chtěl bych se zde podělit o svou zkušenost s nebakteriálním zánětem prostaty. Je mi 33 let a tímto stavem jsem vyloženě trpěl každý den (pánevní bolesti, diskomfort v pánvi, bolest celý den v pánevní oblasti atd). Na urologií jsem dostal ATB, které po dokončení problém nevyřešili - jednalo se o nebakteriální zánět prostaty.
Nevím jak kdo tento stav něčím ovlivňoval, ale uvedu zde svoji zkušenost toho co jsem používal a jak mi to pomohlo k tomu se citím znovu dobře po téměř 2 let utrpení !!
Tady je moje vlastí způsob toho jak jsem bojoval s nebakteriálním zánětem prostaty:
a) Používál jsem extrakt z žitného pylu (klinicky prokázano, že je vhodný na prostatu) Můžete si jej zakoupit v lékárně. V Evropě se to jmenuje Cernilton, tady v ČR se to jmenuje Polenal Forte. Užíval jsem 6 měsíců, tak jak je to v německé klinické studie.

b) Koloidní stříbro - 40 ml (10ppm) - ráno a večér. Pod jazyk sublingválně.Nechat rozpustit. 14 dní pak pauza a znovu opakovat max 2 měsíce. Do odeznění.

c) Kvercetin - tento extrakt má vhodné možnosti ovlivnění prostaty. Použivál jsem 3 měsíce.

d) Velmi přísná dieta - bez kávy, alkoholu, cukru. Nutno dodržovat 5 měsíců.

Mně se osvědčilo tento postup dodržovat a nakonec se i zcela zbavit bolestí a diskomfortu spojených s nebakteriálním zánětem prostaty.
Přeji Vám hodně štěstí a věřím, že jsem Vám timto pomohl.

Jan Skácel

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Als Deutscher Bürger habe ich mich beim Herrn Dr.Stolz mit der REZUM Methode behandeln lassen! Rundherum war der Service erstklassig und ohne Bemängelungen. Super Standart und sehr weiter zu empfehlen. Danke an das ganze... Více 

Doktor ve Vašem okolí