Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak řešit prvni příznaky zvětšené prostaty - Diagnostika a léčba zvětšení prostaty - Diskuze

Jak řešit prvni příznaky zvětšené prostaty

Jak řešit prvni příznaky zvětšené prostaty

Michal Poula  |  návštěvník  |  Sibiu
Dobrý den. Nevíte někdo jaký je nejlepší způsob řešení prvních příznaků zvětšení prostaty? Začínám je na sobě pozorovat. Zatím nic hrozného, ale věřím že za pár let to bude horší. Dá se s tím nějak bojovat už teď? Na návštěvu doktora to zatím není, tak si říkám jestli něco existuje. Nějaké cviky nebo upravení stravy?
vitasek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Preventivně se mi osvědčilo užívat bylinky na prostatu jako je saw palmetto v přípravku uniprosta, pravidelně cvičit pánevní dno a chodit pravidelně sportovat a zdravě jíst. Mě to začalo v 54 letech, kdy jsem začal nějak častěji močit, od té doby mi tohle všechno pomohlo zmírnit ty příznaky.
Anna  |  návštěvník  |  Kyyiv
  • 7 odpovědí
Dobré ráno všem. Můj partner začal mít problémy s mužským zdravím. Často chodí na záchod, zejména v noci, a intimní styk se značně zkrátil. Podezříváme problémy s prostatou. Poraďte, prosím, jaký prostředek by mohl s tím pomoci? Partner se stydí jít k lékaři, takže hledáme něco přírodního, bezpečného, co bychom mohli koupit bez předpisu. Například jsem slyšela hodně dobrý

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Als Deutscher Bürger habe ich mich beim Herrn Dr.Stolz mit der REZUM Methode behandeln lassen! Rundherum war der Service erstklassig und ohne Bemängelungen. Super Standart und sehr weiter zu empfehlen. Danke an das ganze... Více 

Doktor ve Vašem okolí