Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jízda na kole - možné problémy (urologie) - Diagnostika a léčba zvětšení prostaty - Diskuze

Jízda na kole - možné problémy (urologie)

Jízda na kole - možné problémy (urologie)

Peter.Z  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, mám otázku ohledně možných problémů při jízdě na kole. Četl jsem mnoho článků na internetu ohledně poškození oblasti hráze (perinea) při jízdě na kole - konkrétně erektilní dysfunkce a poškození prostaty, ale problém se týká prý i žen. Z toho, co jsem četl, není nějak jasné jestli se to dá potvrdit nebo vyvrátit. Je na tom něco pravdivého, popř. jak častá jízda už škodí? Mě se to zdá logické, protože na této oblasti při jízdě na kole opravdu sedíte a tlačíte na ní vahou těla a tato část těla pro to není uzpůsobena. Děkuji za odpovědi.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Als Deutscher Bürger habe ich mich beim Herrn Dr.Stolz mit der REZUM Methode behandeln lassen! Rundherum war der Service erstklassig und ohne Bemängelungen. Super Standart und sehr weiter zu empfehlen. Danke an das ganze... Více 

Doktor ve Vašem okolí