Terbinafin a porucha erekce

Terbinafin a porucha erekce

ano07  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den. Asi před měsícem jsem začal pozorovat to,že mám větší problémy dosáhnout erekce a když se to podaří,není tak kvalitní.Nikdy se mi to před tím nestávalo, ale už se mi přihodilo,že během samotného pohlavního styku jsem erekci " ztratil".Zhruba před měsícem jsem začal užívat lék na plíseň TERBINAFIN ACTIVIS,tento lék ale nemá podobné poruchy napsané v příb.letáku. Je mi 46let. Děkuji za informace. Vojtik
anonym  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Je mi 17 let. Chtěl bych se svoji přítelkyní uskutečnit pohlavní styk, ale po marném snažení jsme zjistili, že nemohu dosáhnout erekce a pokud ji dosáhnu, tak jen krátkodobě a tím nestihneme pohlavní styk uskutečnit.
doc. MUDr. Miroslav Hanuš, CSc.  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 34 odpovědí
Ve Vašem věku se toto stává, působí více faktorů, především psychických, zvláště pokud jde o opakovaný nezdar.Intimní vztah je záležitostí psychické pohody a relaxace, není dobré situaci umocňovat alkoholem nebo farmakologicky. Je lépe se dlouho nesnažit na pokus na nějakou chvílí odložit, nedělat z toho vědu. Když to opakovaně nepomůže je vhodné konzultovat sexuologa (najdeteve Zlatých stránkách, nebo na netu) MH
doc. MUDr. Miroslav Hanuš, CSc.  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 34 odpovědí
Uvedený lék by neměl mít negativní vliv na erekci.Navíc ve většině případů se užívá krátkodobě, max týdny. Můžete jej i přechodně vysadit. Ztráta dostatečně pevné erekce či jen její krátké trvání může být způsobena organicky, obvykle poruchou dostatečného prokrvení penisu při cévních onemocněních, cukrovce a dalších. Také se mohou podílet i jiné léky, pokud nějaké další berete. Často však tento stav působí chronická únava, stres, nevhodné prostředí, uporná snaha erekce dosáhnout, alkohol. Pokud tyto vlivy se u Vás neuplatňují, navštivte urologa, který ev. poradí jak dále.
titan  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je mi 21 let. Také se snažím se svou přítelkyní uskutečnit pohlavní styk, ale marně, také nemůžu dosáhnout erekce. Tímto se chci zeptat, zde by mi pomohli nějaké přípravky na povzbuzení erekce např. Clavin, Amante atp. Děkuji
MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 47 odpovědí
Dobrý den,
Vaše obtíže mohou být působeny mnoha faktory a lepší, než spoléhat na potravinové doplňky, které nebudou mít valného účinku, by bylo - pokud budou obtíže přetrvávat - zkonzultovat vše se sexuologem či urologem nebo andrologem. Tedy lékaři, kteří se uvedenými obtížemi zabávají a mohou Vám poradit. Nepředpokládám, že důvody budou závažné, proto se nemusíte ani pohovoru s lékařem ani nějakých náročných vyšetření obávat.
Pavla  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jen bych se chtěla za přítele ujistit, zda je jeho problém na konzultaci s lékařem v nemocnici. Příteli je 45 let. A již delší dobu ho trápí jedna věc. Má bolesti v podbřišku při pohlavním styku. Popsal mi to jako bolestivé nucení na močení. Neděje se to od začátku erekce a dosahuje jí docela dobře, ale během chvíle ho to začne bolet a erekci neudrží. Občas to překonává asi kvůli mě, ale to problém neřeší. Děkuji za odpověď.
MUDr. Libor Zámečník Ph.D., FEBU, FECSM  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 47 odpovědí
Pavlo,
jistě je velmi žádoucí, aby - pokud tato obtíž trvá déle a opakuje se - Váš přítel navštívil lékaře. Může nejrpve v ambulanci, bude-li třeba, pak v nemocnici. Měl by to být nejspíše urolog.
Gussi  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mě je teprve 25 let a mám stejný problém... Erekce tedy dosáhnu, ale po nějaké době erekce opadá, ani si nejsem jistý, zda-li je to vždy takové, jaké by to mělo být. Myslím si, že tento problém mám od samého začátku mé sexuální "kariéry", tzn. asi od devatenácti let. Poslední dobou se mi to stává častěji a častěji. Dříve jsem to léčil alkoholem, kdy je člověk odvážnější a nic neřeší, myslím si, že mi to dost pomáhalo, ale to už je taky pryč. Chci svůj problém řešit se svým urologem, je mi to ale hrozně trapné a připadá mi to ponižující.
Ilka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den můj manžel má problémy , ne muže se mu postavit a ne má ani chutˇ na sex. Trvá to již skoro rok jak je to možné. A nechce si s tím ani zajít k doktorovi že mu to pří nevadí je mu 43 let a myslím si že ještě ne ni nato tak starej že by nemohl (nepomohli by mu nˇáké léky ) Děkuji Ilka .
Prof. MUDr. Marek Babjuk CSc.  |  Premium member  |  Klinická onkologie  |  Praha
  • 20 odpovědí
Má-li muž problémy s erekcí, měl by vyhledat lékaře, který jej vyšetří a doporučí léčbu. Příčina může být různá, někdy mohou tyto potíže být známkou závažnějšího onemocnění oběhového systému. Je však třeba říci, že potíže s erekcí jsou ve většině případů dobře ovlivnitelné. Bude-li Váš manžel mít zájem, může se obrátit na naše odborníky, kteří jej vyšetří a doporučí nejvhodnější postup.

S pozdravem

Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc.
tyburon  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,
ma vliv na erekci dlouholete uzivani leku Prednison, Imuran (autoimunni hepatitida)? Jestli ano, co se s tim jde delat a zachovat si kvaylitni sexualni zivot?
Doktor ve Vašem okolí